Çin'de hava alanında UFO krizi!

Çin bu sefer bir UFO olayı ile çalkalanıyor. Kolayca es geçilemeyecek türden olay görüntülendi...

  • Ali Güngör

Işıklar hatta ateşler saçarak uçan tanımlanamayan bir cisim, Çin'de bir havalimanının kapanmasına sebep oldu.

Unidentified Flying Object yani tanımlanamayan uçan cisim olarak isimlendirilen bu şey adına yakışır bie şekide tanımlanamadı. Dev bir uçan iPhone 4'e benzeyen bu cismin ya da fenomenin bir uzay gemisi olup olamayacağı tartışılıyor.

Resmi açıklama yok

Akşam 9 sularında görülen UFO yüzünden Xiaoshan Havalimanına gelen bütün uçuşlar başka pistlere yönlendirildi. Açıklamalar ise uçaklardan yansıyan güneş ışığından, askeri deneylere kadar uzanıyor ama ortada herhangi bir resmi açıklama yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 38 Yorum

iPhone burada bile karşımıza çıktı!

onlar hep meteoroloji balonuydu,yok efendim askeri deneydi bisürü saçma salak zırvalarlar.her hükümet aynı haltı yapıyo.Dünya dışı zeki yaşama inanıyorum ama henüz hala kesin bir kanıt teşkil edebilecek bir belge yok..yada var bizden gizliyorlar..

Ufolularda Bizi Görecekmi Ağam :))

hani videosu resim çekmişlerde telefonun kamerasını açmayı akıl edememişler mi

birde olaya diğer yönden bakalım: "UFOda Çin krizi" :)))))

iphone4.. reklam kokan hareket :)

infoman yazmış:
birde olaya diğer yönden bakalım: "UFOda Çin krizi" :)))))

hahahhha :D

Uzaylılar var.Kim ne kadar yalanlarsa yalanlasın.

iPhone burada bile karşımıza çıktı
..............................................
sorma ya bende tam aynı yorumu yazacaktım chıp in tedaviye ihtiyacı var:):)

Dünyada başka uygarlıklar olabilir. Hatta kendim de UFO gördüm. Bundan çok daha yüksekteydi ve geceydi, dakikalarca baktıktan sonra resmini çekmek için makinayı almaya gittiğimde kaybolmuştu. Ayrıca dünyada böyle bir teknoloji kesinlikle yok. Eğer bunlar insanlı (yani mürattebatlı diyelim) yada mürettabatsız herhangi bir tür araç ise kesinlikle dünya dışıdır.

vayy bea.. bi tane cinlide bile kameralı cep telefonu yok sanırım...

Örtpas etmeleri lazım çünkü böyle bişey açığa çıkarsa kurulu düzen çöker,buda büyük şirketlerinin sahiplerini işine gelmez,nitekim dünyayı onlar yönetiyorlar,politikacılar özellikle büyük ülkelerde piyon mahiyetinde,ancak dünyaya inip biz geldik a dostlar demedikçe yalanlanmaya devam edecek bunlar :)

EYVAH!!
kopya ufo yapacaklar

çin iphone taklitleri yapınca artık iphone benzeri ufolar kontrole geldi kendi taklitleri de var mı diye :P

jobtirik, uzaylılara da mı iphone satmış...???
pes Vallahi... eğer gerçekten, uzaylılar iphone satın aldılarsa ve bundan da bu kadar etkilendilerse, "bende mi alsam" diye düşünürüm... AMA BİR ŞARTLA...!!! UZAYLININ BİRİ GELİP BEN IPHONE ALDIM DİYECEK...

saygılar...

ahaha iphone 4'e benzeyen bu cisim :D

yolcu uçağının çakmasıdır ,haliyle malzemeden çalıp kanat takmadılarsa ufoya benzer tabi

Panik yapacak bişey yok, dünya zaten uzayın bir parçası bizde uzaylıyız.

İzmir'de sayfiye yerindeyken ben de garip uçan bir ışık görmüştüm, çok hızlı hareket ediyordu, bir de normalde uçakların veya balonların yapamayacağı manevralar yapıyordu, yani hızla giderken aniden bir noktada duruyordu geri geri gidiyordu vs... Tabi çevrede şehirdekinden çok daha az ışık olduğu için gökyüzünü görmek çok daha kolay oluyor.

Benim anlamadığım olay eğer başka yaşam formları var ise Allah'ın bilidiğini kuldan neden saklarlar. Zaten amaçları kötü olsa bizi duman ederlerdi. O zaman ne amerikası kalırdı ne israili nede Türkiyesi..

hep avrupa amerika olcak değil ya bu kez çin, bi dakka yoksa buda çin yapımı ufo olmasın malum artık herşeyi kopyalıyolar.

iphone yazması biraz garibime gitti apple ın unofficial bir reklam çalşması falan olmasın bu

Uzaylıar'ın araçlarını Çinli'ler görürse aynısını yaparlar, dikkat etmeleri lazım. :)

ali140 yazmış:
sorma ya bende tam aynı yorumu yazacaktım chıp in tedaviye ihtiyacı var:):)

UFO'nuzun kapılarını açmak için program yapıyoruz. İmza, Apple. :)

Net bir UFO.

USA nın işidir bu ;)

Dev bir uçan iPhone 4'e benzeyen bu cismin
------------------------------------------------------
Kendinizi bu kadar kaptırmayın ;)

ıphone 4 değilde çin yapımı air phone NO:4 olmasın bu hem ismindede ayrı bir uçuş havası var ??

Apple'lın iPhone 4 tasarımını kimden (ç)aldığı anlaşıldı =)

onlar ufo değil meteoloji balonu:))

yandaki ışıklar da ses düğmeleri dimi.
hey allahım yaa.

ayrıca amerikanın 3,5 milyar dolarlık bir uçak projesi var. atmosfere çıkıyor ve amerikadan irana dakikalar içinde ulaşabiliyor.

uçağın maliyeti 3,5 milyar dolar... yani yapılabilir, yapılamaz diye bişey yok.

ama ben herşeye rağmen tek şey düşünürüm.

kedidir kedi :)

Made in PRC.. bu ufo da çakma çin malı hacıııııı

Alttaki fotoğrafa dikkatli baktınız değil mi? uzun kor ateşin üzerindeki ++ ++ + kare şeklindeki noktaları artı olarak belirtirsek pencere olarak da düşünürsek uzun dikdörtgen bir cismin atmosfere sürtünmesi yüzünden altı alev alev yanıyor görünüyor ve alevlerin üstündeki o dört kare gibi görünenlerin dizilimine bakın ve en ön deki ışıklı noktaya bakınız. Aynı şey uzay mekiğinde de oluyor ucu sanki beyaz köpek balığı gibi ve en uçtaki ışıklı nokta gözü gibi duruyor ve bu alttaki fotoğrafı keşke biraz daha büyüterek bu habere ekleselerdi ikinci fotoğrafı büyütüp üçüncü fotoğraf olarak yükleselerdi ne iyi olurdu..

Eğer Çin e havaalanını kapattıracak kadar şeyler görmelerine neden olmuşsa gökyüzündeki şeyler aklınıza şu gelebilmeli Çin olağan üstü savaş durumlarında hava alanını kapatır veya kıtalararası balistik füze görsellerse bu davranışı sergiler.

İphone çin de üretiliyodu zaten yeni modellerini deniyolardır :P

Dünya dışı varlıklara inanmayan birisi olarak fotoğraflara her zaman için objektif bakmışımdır ama beni çok da etkilemedi. Bana, bir meteroid gibi geldi zira üst kısmına baktığımızda kopan parçacıkları görebiliriz. yandaki ev deki kayma da bütün foto nun çekilirken kaydağını gösteriyor bu da cismin üzerinde hafif ışık oluşmalarına sebep olmuş ve cismi biraz daha farklı bir şeye benzetmiş. Ne de olsa herzaman dediğim gibi, "Ne görmek istiyorsanız onu görürsünüz."

amerika ufo ya benzer uçaklar üretip bazı ülkelerde casusluk yapıyor olabilir..millette ufo sanıp amerkadan kuşkulanmıyorlar tabi...daha önce çin bir amerikan uçağını kendi ülkesinde casusluk yaparken yakalamıştı..amerika ile ipler baya gerilmişti o dönem..buda ufo kamuflajı verilmiş amerkan uçağı olabilir bence..

Şarjı uzun gidiyorsa alınabilir.. :P

videosunu seyretseydiniz böyle degerlendirme yapmazdiniz..kesinlikle ya abd yeni geliştirdigi ktalar arasi balislik füze yada ufo.

biri iphonenunu fırlatmıştır :P

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play