Çin'in süper otomobili geliyor: İşte LeSEE

Geleceğin otomobilleri birer birer tanıtılırken, bir canavar da Çin'de ortaya çıktı!

  • Ercan Uğurlu
Çin'in süper otomobili geliyor: İşte LeSEE

Geleceğin otomobilleri birer birer tanıtılıyor. Her ne kadar sektörün bir numaralı yıldızı Tesla gibi görünse de, pek çok şirket pazara girmek için hazırlanıyor. Şimdi de Çin'in yükselen yıldızı LeEco'dan, yeni bir elektrikli otomobil haberi geldi.

LeEco, halihazırda İngiliz otomobil üreticisi Aston Martin ile işbirliği içinde bulunuyor. Buradan kazandığı deneyimi ve teknoloji dünyasının başarılı bir üyesi olmasıyla sahip olduğu bilgiyi otomobil dünyasına yansıtmaya karar veren LeEco, ilk elektrikli otomobilini duyurdu.

LeSEE olarak isimlendirilen otomobil, sahip olduğu özelliklerle Tesla modellerine rakip olabilecek güçte. Beijing Otomobil Fuarı'nda sergilenecek olan LeSEE, sürücüsüz olarak hareket edebiliyor ve gücünü elektrikli motorlardan alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Helal çine adamlar yapıyor arkadaş fason mason derken ??????

@22 Nisan 2016 23:58 gereksiz yere soru işareti kullanmayın.

@22 Nisan 2016 23:58 Onlara helal kendi ülkene haram mı ? Bu ülkede 7 tane üniversitede elektrikli araba ürettiler... Elin alkışlamaya gitmedi ama di mi...

O arabalar da kesin Çin e bilgi aktarır. Hiçbirbilgi bulamazsa, navigasyon rotalarını uçurur. HErtürlü Çin malından kEsinlikle uzak durmak gerek...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost