Çocuğunuzu merak etmeye son!

Turkcell Superonline SuperCam ile çocuklarınızın her anını izlemeniz mümkün hale geliyor...

Çocuğunuzu merak etmeye son!

Turkcell Superonline, kullanıcılarına sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi: SuperCam. Turkcell Superonline SuperCam, evde özellikle çocukların her anını izleyebilme, hatta kayıt etme imkanı sunuyor. Kullanıcılarının ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar internete bağlanabildikleri her yerden, özel bir yazılıma ve kuruluma ihtiyaç duymadan kullanabildikleri SuperCam, böylece kendileri evde yokken çocuklarının her hareketini görebilmeyi sağlıyor ve anne-babaları meraktan kurtarıyor.

Turkcell Superonline'ın kendi fiber optik altyapısının ayrıcalığıyla sunulan SuperCam hizmeti, fiberin veri yükleme (upload) hızı ve kalitesi sayesinde net ve kesintisiz görüntü sağlıyor. Seçilen paket ve kamera tipine göre, SuperCam'in kameraları, görüntünün aktarıldığı modeme kablosuz ya da doğrudan ethernet çıkışına bağlanarak çalışıyor, böylece SuperCam'in çalışması için evde ayrıca bir bilgisayara ihtiyaç duyulmuyor.

SuperCam sistemini kurduktan sonra uzaktayken evini ya da iş yerini izlemek, bakıcıyı kontrol etmek, bakıma muhtaç yakınlarını gözlemlemek isteyenler, bilgisayarları yanlarında değilse bile, cep telefonu ya da tablet gibi bu sistemi destekleyen tüm mobil cihazlardan SuperCam'i kullanabilir ve istedikleri zaman görüntüleri canlı olarak veya kayıttan izleyebilirler.

Anında ya da seçilen süre kadar kaydedilen geriye dönük kayıtların da rahatlıkla izlenebildiği SuperCam'in 24 ay taahhütlü paketlerinden herhangi birini seçen herkese, 1 ay bedava paket kullanımı hediye ediliyor. SuperCam paketleri, 19,90 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor ve kurulum ücretsiz yapılıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

"turkcellcilere kötü haber" adı altında haber yapıp,4 saat arayla turkcell ortağı şirketi bu kadar reklamlaştırmak etik olmadığı gibi mali kaygıların misyon-vizyon ikilisini ne kadar ucuzlaştırdığını görüyoruz.

Bedava IP kamera varken bir insan neden ayda 20 tl oder ki boyle bir sisteme? Yani kayit etmek istemiyorlarsa cok gereksiz...

bu ne ya çocukları röntgenlemek için yapılan saçmalık için para alıyorlar... bunu pedofililer kullanmıyacağını nasıl garanti edecekler?

biz bu sistemi uzun zamandır sunuyoruz, tek seferlik bi kamera ücreti ardından sadece görüşme ücreti ödeyerek gizli bi şekilde(duvar saati içerisinden anlaşılmayarak) istediğiniz yerden izleme imkanına sahipsiniz..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir