Çocuk odasında son moda: 98 inç TV

Eskiden odasında ufak bir TV olan çocuklar şanslı sayılırdı. İşte bugünün "şanslı çocuk odası"...

  • Ümit Öncel
Çocuk odasında son moda: 98 inç TV
Şimdiki çocuklar çok şanslı...

Siz bir çocukken odanızda bir televizyon var mıydı? Belki bazı odalarda ufak bir televizyon veya belki 14 inçlik bir ekran ve yanında bir oyun konsolu bulunuyordu. Tabi ki bunlar eski zamanların şanslı çocukları için geçerliydi. Günümüzün şanslı çocukların odasında ise 14 inçten biraz daha büyük TV'ler olabiliyor. Söz konusu odada ki TV ise tam 98 inçlik bir Full HD TV.

Daha da ilginç olan bu ekranın odanın duvarlarında değil, tavanında asılı olması! Montajı son derece zor olan bu ekran Patti Deni adlı bir annenin çocuğuna hediyesi. Oğlu bu ekranda yattığı yerden film seyredebiliyor veya oyun konsolu ile yarış arabası oyunlarının keyfine varabiliyor. Patti Deni'ye henüz yılın annesi ödülü verilmedi, o şimdilik elektronik ev konusunda aldığı ödülle yetinmek zorunda.

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

Evet çocuk odası, ama Bill Gates'in çocuğunun :D

Şok şok kafasına 92" TV düşen çocuk yoğun bakıma alındı...

tamamen saçmalık

olası bi problem yüzünden(misal hafif şiddette bi deprem) o kocaman şey çocugun kafasına düşüncede o anne için aynı şey düşünülecekmi acaba???

Bendeeeeee istiyorummmmmmmm. :((

bu kadar şanslı olmak istemiyorum :D

Resime biraz dikkatle bakılınca LCD tavana 180 derece değil belli bir açıyla montajlanmış ve yatağın baş tarafına değil ayak tarafına yakın monte edilmiş. Sinema perdesi mantığı düşünülmüş ama hesaplamalar oturmaya göre değil yatmaya göre yapılmış. Yani ne diyeyim tehlikeleri var ama süper olmuş.

Çocuğun başına düşer be. Deprem falan olsa..
Yok yok katrilyon param olsa böyle bir TV almam. Yani alırım da tavana montajlatmam.

odanızda tv varmı diyeceginize ,odanız varmı diye sorsaydınız.(çünkü yok salonda döşekte yatıyom)

Bu aklıma gelmişti benim.. Valla bak :D

Çocuk odasına TV?? Tamamen karşı olacağım bi fikir küçük yaştaki çocuklar gelişim döneminde olduğu için o zehir gibi çalışan beyni neden TV ile körelttireyim ki? Biz izledikde ne oldu? ileride çocuğum olunca mümkün olduğunca az Tv izlettireceğim. sosyal aktiveteler, kitaplar, spor var neden TV neden "ROBOTLUK"??

kafasına düşerse görürler 98 inçi :)

5 kardeş bi odada yatıyoduk 5 imize birden ancak yeterdi 98 inc :D ama evde tv yoktu tavanda olacaktı.

bunu hediye eden anne yılın annesi, bunu hediye olarak alan yılın veledi olacak gibi görünüyor param olsa evin duvarlarını komple full hd tv ve oyun konsolu döşerdim ah ah parasızlığın gözü kör olsun kel kötü bilgisayarlarda sürünmeye devam :)) ayrıca bu çocuğun arkadaşlarıda yaşadı acayip hava basacak tabiki diğer çocukların annesi babası da zengisine kesin daha ilginç bi olaya imza atacaklardır.

ya spor mıpor yalan en güzeli lig tv de futbol izlemek en güzel spor o

harika bir şey benim odamda 32 inç hd ready lcd var ona seviniyorum 98 inç full hd lcd olsa tavanı delerim sevinçten herhalde :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir