Çocuklar oyuncaklarını kendileri tasarlayacak

Çocuklar artık oyuncaklarını kendileri tasarlayacak, Imagınarium üretecek.

Çocuklar oyuncaklarını kendileri tasarlayacak

Imaginarium, oyuncak sektöründe devrim niteliği taşıyan bir yeniliğe imza atıyor. Imaginarium'un çocukların evden kendi oyuncaklarını tasarlamasına olanak sağlayan yeni 3D baskılı oyuncak serisi 'Imaginieer', sadece çocukların değil, ebeveynlerin de oyun deneyimine yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Kurulduğu günden bugüne DNA'sının ayrılmaz parçası olan yeni ürün geliştirme misyonu neticesinde bugün Imaginarium, oyuncak dünyasında çığır açan yeni serisi Imaginieer ile çocuklara kendilerine özel bir oyuncak yaratma ve tasarlama fırsatı sunuyor. Bu sayede Imaginarium, hem çocuklar için kişiselleştirilmiş ürünler sunuyor, hem de 3D baskılı oyuncakların gelişmesi ve oyuncak dünyasının geleceği için çok önemli bir adım atıyor.

Çocukların Hayalleri Imaginarium ile Hayat Buluyor

Çocuklara, özel tasarım aşamasından 3D olarak basımına kadar tüm oyuncak üretim sürecine ilk kez katılma fırsatı verecek Imaginieer, 5+ yaş çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılabilecek kullanıcı dostu bir yazılıma sahip. Serinin piyasaya sunulan ilk aşamasında, çocuklar, imaginieer.com web sitesi ile bir takı veya oyuncak arabayı tasarlayabilecek ve beğenilerine göre uyarlayabilecekler. Tasarımı tamamladıklarında, hayal ettikleri oyuncağın gerçeğe dönüşmesi için Imaginarium 'sihir fabrikası'na gönderecekler ve ardından birkaç gün sonra baskının ne zaman başlayacağı ve oyuncağı ne zaman teslim alacakları kendilerine bildirilecek.

Imaginieer serisinin ilk ürünleri, 15 Ekim'den itibaren www.imaginieer.com web sitesinde tüm çocukları ve ailelerini bekliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

iyi desem apple fanlığım bozulmaz çünkü telefon markası değil telefon markası olsaydı çöp derdim çünkü ben iphone fanıyım , bu yüzden güzel olmuş.

Üç boyutlu yazım geleceği çok parlak olan bir sektör. Umarım hızla geliştirilebilir. Üç boyutlu yazım en büyük adımı ise ise şu anki gelişme hızına bakıldığında çok uzun süre sonra yapılacak olan üç boyutlu moleküler yazım ile atacaktır. Sermayesi yeterli olan insanlara kesinlikle önerilebilecek bir sektör. Bilge Baykuş

bizim çocuklar sipariş verirler daha ürün gelmeden vazgeçip başka şey isterler

mp3 e nasıl format atacam bilmiyorum

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir