Disney'in kapıları bu netbook'la aralanacak!

Asus bir gün herkesin netbook'u olacak diyor; çocukların bile... İşte Asus Disney Netbook...

Kullanımı kolay ve güvenilir bir netbook

Kullanımı kolay ve güvenilir bir netbook

Kolay: Çocuk Dostu Eğitici Eğlence Özellikleri, ve Uygulamalar
Sadece birkaç dakika içinde paketinden çıkıp oyun oynamaya hazır hale gelen Disney Netbook; kullanımı kolay arayüzü, büyük simgeleri ve eğitici görselliği ile bilgisayar kullanımını çocuklar için oldukça kolaylaştırıyor. Çocuk dostu eğitici eğlence özellikleri, çalar saat, dijital not defteri ve hesap makinesi gibi uygulamalarla çocuklar için önemli bir eğitim ve eğlence aleti haline geliyor.

Güvenli: Dayanıklı Tasarım ve Çocuk Güvenliği
ASUS Disney Netbook, hem yazılımsal hem de donanımsal olarak çocuklar için önemli güvenlik özellikleri sunuyor. Sıvı temasına dayanıklı klavyesi ve darbeye karşı veri koruma sistemi, çarpmalara dayanıklı mekanik tasarımı kayda değer şekilde güçlendiriyor.

ASUS Disney Netbook çocukların daha güvenli bir internet deneyimi yaşamaları için ebeveyn kontrollü erişim sağlıyor. Ebeveynler çocuklarının girebilecekleri internet sitelerini, kullanabilecekleri programları ve kimlerle mailleşebileceklerini seçebiliyor, çocuklarının nerede ve ne kadar vakit geçirdiklerini izleyebiliyorlar. Ek olarak Disney tarayıcısı, çocukların keyifle oyun oynamaları için, güvenliği önceden onaylanmış 40'tan fazla internet sitesi sunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

güzel bir düşünce. ağır işlemler gerektirmeyende çok yararlı uygulamalar var. Bu bilgisayarlara özel yazılımlar geliştirilirse çok daha verimli olacaktır.

cocuklar için güzel saçma yorum yapmayın begenmiyorsanız kibarca yazın

bilirkisi raporuda verildigine göre bende kücük bir not düssem fena olmaz sadece su gördügüm pc bir cocuk odasına uyum saglayacak nitelikte bir pc renklenirse biras devlet dairesi görünümünden kurtulur

Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Kullanımı kolay ve güvenilir bir netbook
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir