CoD: Black Ops'tan büyük sürpriz!

Call of Duty: Black Ops oynamaya doyamayanlar için büyük bir sürpriz geliyor!

  • Ertuğrul Süngü
CoD: Black Ops'tan büyük sürpriz!
İlk olarak Xbox 360 kullanıcılarının beğenisine sunulacak

"Battlefield 3 mü, yoksa Modern Warfare 3 mü?" diye arada kaldığımız ve çıkış tarihlerini heyecanla beklediğimiz bu iki büyük yapım, umuyoruz bu yıl içerisinde piyasada olacak. Fakat Call of Duty serisi yeni oyunlar raflardaki yerlerini almadan evvel, rekabetin hala devam ettiğini gösterircesine bir harekette bulundu.

Call of Duty: Black Ops'u yakından takip eden kullanıcıların bildiği üzere, seriye bolca indirilebilir içerik ve yeni multiplayer haritalar eklenmişti. Yapımcı firmaysa çekişmenin iyice arttığı şu günlerde, yeni bir indirilebilir içerik paketinin önümüzdeki haftalarda hazır olacağını duyurdu. "Rezurrection" adı altında kullanıcılara sunulacak olan pakette, herhangi bir özel harita olmayacak ama bütün haritalar zombi mod'unu destekleyecek.

Yeni paket ne zaman geliyor?

Black Ops şu ana kadar çıkardığı paketlerinde dört ana harita ve bir tanede zombi haritası felsefesinden vazgeçmemişti. Bu seferki paketteyse tam tamına beş tane zombi haritası bulunacak. Halihazırda olan haritaların zombi mod'u için yeniden elden geçirildiğine değinen Activision, "Moon" isimli tamamen yeni bir haritayı da pakete ekleyeceklerine değindi.

Yeni soundtrack'leriyle birlikte indirilebilir hale gelecek olan Rezurrection, ilk olarak 23 Ağustos tarihinde Xbox 360 kullanıcılarının beğenisine sunulacak. PS3 ve PC kullanıcılarının en geç Eylül ayı içerisinde ulaşabilecekleri indirilebilir içerik paketinin fiyatı, 1200 Microsoft puanı; yani 15 dolar olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

ben cod 7 yı beyenmedım aslında 10 dk oyun oynuyorum pat oyun zaaart dıe başka evrene akıyor bıraz oynadım baktım yaramaz..... batlefilied 2 bad company gerek hasar aldıgında evlerın parcalanmalar cok gercekcı ara ara ölüme an kala efecklerı daha güzel cod dan kısaca cod 7 batle filied2 dersen bence batlefilied 2 dir gercı sadece bad company ve cod 7 yı kısyasladım gerı serılerı dersenız cod daha güzel hakkını vermek lazım modern 3 ve batle 3 bakalım hangısı daha güzel olacak deneyelım görelım medal 2011 codun 2 serısındende iyi arkadaşlar sadece silah modelemesınde yetersiz ve dagın uzerınden keskın nısancılık yaptıgın bır kesıt yaramaz gerı kalan her bolum cod 6 7 den daha iyi benım görüsüm budur ıster saygı gosterın ıster gostermeyın... medal 2010 bad companı cod 1 2 3 4 5 6 7 oynadım....

Black ops güzel oyun ama zombi modu çok gereksi oyunun bütün havasını dağıtıyor.

callofduty serisinden bir oyunu "treyarch" yapıyorsa hiç yüzüne bile bakmayın. Merakta etmeyin. Her zamanki gibi sizin merakınızı puf diye söndürüyorlar. Ama seride oyunu "infinity ward" yapıyorsa emin olun oyunun hakkını onlar veriyor. Birde cod 7 nin satışları cod6 nın kini geçmiş. Olabilir çünkü treyarch, infinity ward oluşturduğu beğeninin albenin üzerine konuyor. Bu kadar mı beleşçi bir firma olur. treyarch mahvediyorsun bu cod serisini.

COD=ARCADE
BATTLEFİELD BAD COMPANY =REALİTY

Bu büyük bir sürpriz değil.

daha piyasa çıkamdan yorum olacak ama görünün köy klavuz istemez.. tabiki BATTEFIEELLLDDD

arkadaşlar oyunun başlarındayım.vortuka bölümünde adamın kafasına taşla vurmam lazım ama işlem tuşu ekranda görünmüyo.başta v olmak üzre hepsini denedim olmadı .yardm ederseniz sevinirim.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play