CoD: Ghosts ve fazlası patlamaya hazır!

2013'ün en çok beklenen oyunları arasındaki Call of Duty: Ghosts, ve fazlası ortaya çıkmaya hazır!

Call of Duty: Ghosts ve fazlası patlamaya hazır!

Activision, oyun sektörün en önemli serilerinden bazılarının da aralarında bulunduğu etkileyici oyun kadrosu ile 11 – 13 Haziran 2013 tarihlerinde Los Angeles Convention Center'da düzenlenecek olan Electronic Entertainment Expo (E3 Expo) 2013'te oyunlardaki yeni nesli gözler önüne serecek. Güney Salonu'ndaki #647 numaralı Activision standında gösterilecek oyunlar arasında Call of Duty: Ghosts, Destinyve Skylanders SWAP Force bulunuyor.   

"Bu sene yalnızca Activision için değil, tüm oyun dünyası için çok önemli bir sene," diyor Activision Publishing CEO'su Eric Hirshberg.  "Konsollarda yeni nesil başlıyor ve doğal olarak herkes bunun oyunlarda ne gibi yeni imkanlar doğuracağını görmek istiyor. Oyuncularımız en çok önem verdiği şeylere özel olarak odaklanmayı sürdürüyoruz: eğlenceli oynanış, etkileyici dünyalar ve sevilen yenilikler. İşte bu seneki E3 fuarındaki inanılmaz oyun kadromuz da sizlere tam olarak bunları sunacak.

Activision'ın E3 standında şu oyunlar gösterilecek

Call of Duty: Ghosts – Orijinal Call of Duty'yi ve başarılı Call of Duty: Modern Warfare serisinin yaratan stüdyo Infinity Ward tarafından geliştirilen Call of Duty: Ghosts Call of Duty için yeni bir nesil başlatacak ve serinin çıtasını ciddi anlamda yükseltecek. Oyun yeni nesil motor ile güçlendirilmiş yepyeni bir dünya, yeni bir hikaye ve yeni karakterler sunacak.

Oyuncular ilk kez güçsüz durumda olan tarafta olacaklar, kendilerinden kat kat üstün sayıya ve ateş gücüne sahip bir düşmana karşı mücadele veren bir manganın üyesi olarak savaşa katılacaklar.

Call of Duty: Ghosts'un yeni nesil motoru aralarında önümüzdeki aylarda açıklanacak yepyeni çokluoyuncu özelliklerinin de bulunduğu birçok oynanış yeniliği getirecek. Oyunun Microsoft Xbox 360 oyun ve eğlence sistemi, PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi ve Windows PC için 5 Kasım 2013'te piyasada olması bekleniyor. (Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi, Xbox 360, PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi, PlayStation 3 sistemi ve Windows PC için geliştirilmektedir; henüz ESRB tarafından derecelendirilmemiştir.)

Destiny ve Skylanders SWAP Force

Destiny – Activision'ın Halo'nun yaratıcısı Bungie ile işbirliği içinde geliştirdiği Destiny, birinci şahıs aksiyon oyuncularını birbirinden heyecanlı maceralarla dolu ortak ve kalıcı bir online dünyada birleştiren bir interaktif eğlence evrimi. Destiny oyuncuları Dünya'daki son şehrin Muhafızları rolünde Mars'ın kızıl çöllerinden Venüs'ün sık ormanlarına kadar güneş sistemimizin kadim harabeleri arasında dolaşacaklar.

İnanılmaz güçlere sahip olan oyuncular insanoğlunun düşmanlarına karşı savaşacak ve insanlığın Altın Çağı'nın çöküşü sırasında kaybedilenleri geri almaya çalışacaklar. Hikayelerin yön verdiği bir evrende geçen Destiny efsanesioyuncuları birbirine kesintisiz biçimde bağlanmış işbirlikli, rekabete dayalı, herkese açık ve sosyal aktivitelerle dolu cesur bir yeni dünyada birbirinden sürükleyici maceralara götürecek. (PlayStation 4 sistemi, PlayStation 3 sistemi, Xbox One ve Xbox 360 için geliştirilmiştir; henüz ESRB tarafından derecelendirilmemiştir.)

Skylanders SWAP Force – Activision'ın Skylanders SWAP Force oyunu ödüllü serinin kendine has oynanışının ve toplanabilir oyuncak deneyiminin başarısını devam ettirirken oyunculara yepyeni bir özellik de sunuyor: dinamik değiştirilebilirlik. Çocuklar ve oyuncular 16 SWAP Force karakterinin alt ve üst yarılarını değiştirerek 250'den fazla benzersiz kombinasyon yaratabilecek ve Skylands'tr dolaşıp Kaos ile savaşmak için benzersiz sayıda farklı seçeneğe sahip olacaklar. Yeni nesil görsellerle dolu bol detaylı bir dünyada geçen Skylanders SWAP Force çocukları her biri farklı güçlere ve kişiliğe sahip, daha önce görülmemiş 32 kahraman karakterlerle yepyeni bir maceraya çıkaracak.

Oyunda ayrıca Skylands'in özel bölgelerinde kullanılabilecek uçmak, tırmanmak ve ışınlanmak gibi yeni yetenekler de mevcut olacak. Ayrıca oyuncular hem Skylanders Spyro's Adventure, hem de Skylanders Giants'taki 100'den fazla karakterden oluşan tüm koleksiyonlarını da kullanabilecekler. Skylanders SWAP Force Kuzey Amerika'da 13 Ekim, Avustralya'da 16 Ekim ve Avrupa'da 18 Ekim'de satışa sunulacak.

Oyuncular dünyanın her yerinden 7 Haziran'dan itibaren Skylanders SWAP Force Başlangıç Paketleri için ön sipariş verebilecekler; katılımcı mağazalardan verilen ön siparişlerde ücretsiz bir Skylanders oyuncağı da sizin olacak. Önerilen perakende satış fiyatları şu şekilde olacak: başlangıç paketi, 74.99 dolar; tekli aksiyon figürleri, temel karakterler için 9.99 dolar, yeni SWAP Force karakterleri için 14.99 dolar. (PlayStation 4 sistemi, PlayStation 3 sistemi, Xbox One, Xbox 360 ve Nintendo Wii U sistemi için Vicarious Visions tarafından geliştirilmiştir; Nintendo Wii versiyonu Beenox tarafından geliştirilmektedir; Nintendo 3DS versiyonu n-Space tarafından geliştirilmektedir; henüz ESRB tarafından derecelendirilmemiştir.)

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

OYUN MOTORUNU YENİLEMEDİLER ESKİSİNİ GÜNCELLEYİP B RAZDA RESTORE EDİP TEKRAR EDİLDİ DİYE BİLİYORUM..

@10 Haz 2013 12:14 Arkadaş cod ghost'tan bahsediyor.(keşke oyun adını da yazsaymışsın.)

@10 Haz 2013 12:14 malesef yenileme de yok aslında sadece yapay ışıklandırma var başka bir şey yok detaylar aynı

mw2 iyi di de black ops kötüydü.mw2 ile alakası yok.ancak bu oyun yeni oyun motoru kullanılmış.umarım iyi olur.mw2 den daha iyi olması lazım artık.

@10 Haz 2013 14:13 Black Ops Farklı ModernWarfare Serisi Farklı !

@11 Haz 2013 08:30 bak ben bilmiyordum:))

12:14 yanlış biliyorsun

Call of Duty serisini oynamis biri olarak oyunu sikici buluyorum. Hep oldur ilerle mantigiyla hareket ediliyor. Hikayenin degismesi bu anlamda seri icin iyi olacak. Ghost'u merakla bekliyorum.

Kör müsünüz? Eski oyun motoruyla bunları nasıl yapsınlar? Oyun motoru yarı yenidir arkadaşlar. Tamamen yeni bir motor da yaparlardı, merak etmeyin. Sebebi kullanıcıyı düşünmeleri. Evet, oyunları çok pahalı, hep aynı şey gibi duruyor vs vs. Ancak uyduruk bir ekran kartında üst ayarlarla oynanıyor mu? Evet. Peki ya BF? Hah, mediumda bile kasıyor. Ekran çözünürlüğünü düşürüyorum ancak toparlanıyor. Eee ne anladım o zaman ultra grafiklerden? Sonuçta piksel piksel oynayabiliyorum ancak. Evet, Black Ops ve Black Ops 2 niteliksiz oyunlardı. Geçmiş üzerinden gelecekte prim yapmaya çalışan, yarı uyduruk bir senaryo ve berbat grafikler (MW serisine göre). Ama bu 'Cod' serisini yerin dibine sokmaz. Uyanın biraz, şu yarı yeni grafiklerle hala 60 Frame Per Second alınıyor. İyi bilgisayarım yok ama Ghosts oynayabileceğim. Benim için oyun budur.

bence moderb varfare serisi daha güzeldi mw 3 üçün devamı mw 4 olsa daha iyi olurdu.merak ediliyor captain priceye noldu soap öldümü generel shepherd noldu çok merak ediliyor.

oyun güzele benziyo cıkar cıkmaz alcam

durun bir dakka ben kendim e3 ün konfransını izledim altyazısıyla adam lyun motru tamamen YENİLENMİLŞTİR DİYIOR

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir