Onları çok bekledik ama onlar, hiç gelmediler

Oyuncuların uzun süre merakla beklediği ama hiçbir zaman gelmeyen, buhar olup uçan oyun ve cihazlar

Diğer bir konsol ve oyunlar

Diğer bir konsol ve oyunlar
Project Milo

Action GameMaster (konsol): CES 1994'de duyurulan cihaz, bir el konsoluydu ve NES, SEGA Genesis, Super Nintendo kartuşlarını ayrı olarak satılan adaptörler yoluyla çalıştırabiliyordu. Ancak GameMaster, Active'in diğer oyun girişimleriyle birlikte 1994'ün devam eden aylarında kayboldu.

Shenmue III (oyun):
Etkileyici bir hikayeye inanılmaz bir oynanabilirliği ekleyen Sega/Am2 oyunu Shenmue III, Japon oyun editörleri tarafından en çok beklenen devam oyunu olarak gösterilse de SEGA'nın fon bulmada sorun yaşadığı biliniyor.

Elite 4 (oyun): Orijinal Elite, David Braben ve Ian Bell tarafından BBC Micro için geliştirilmiş ve 1984'de yayınlanmıştı. Elite, daha sonra yayınlandığı sistemlerde de başarılı olmuştu. Oyunun iki devamı bulunuyor: Frontier: Elite II ve Frontier: First Encounters. Hayranları Elite 4'ün yayınlanmasını sabırla beklemeye koyulmuş ve David Braben, Elite 4'ün 2006'da takımın gelişirdiği diğer bir oyun olan The Outsider'ın ardından yayınlanacağını söylemişti. The Outsider'ın geliştirme sürecinin de durdurulmasına rağmen oyun, bugün hala gün yüzüne çıkmayı başaramadı. Son iddia, 2014 yılının Mart'ında PC'lere geleceği yönünde. Ama yine de fazla umutlu olmanın bir anlamı yok...

Project Milo (oyun): Lionhead imzasını taşıyacağı söylenen Project Milo'nun bir oyun olup olmadığı konusu bile henüz açıklığa kavuşmuş değil. 2009'daki E3'te tanıtılan "oyun", Kinect ile insan hareketlerini ve konuşmasını algılayabiliyordu.

Project Milo, E3 2010'da hiç ortalarda yoktu. Bir Microsoft çalışanı, bir ay sonra Project Milo'nun bir oyun olmadığını ve yayınlanmasının hiçbir zaman planlanmadığını söyledi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

half life 3 te bunlar gibi mi olacak

Half-Life 3 nerede ? Saydığınız onca şeyin toplamından daha fazla bekleniyor HF3 :)

Half Life 3 bence Steam OS döneminde duyurulabilir.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Diğer bir konsol ve oyunlar
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir