Çok Pahalı Bir iPhone 8 Geliyor!

iPhone 8 almayı düşünüyorsanız ve daha para biriktirmeye başlamadıysanız, bu habere göre üzülmeye hazırlanın!

  • Zeynel A. Öztürk
Çok Pahalı Bir iPhone 8 Geliyor!

iPhone 8 için para biriktirmeye umarız çoktan başlamışsınızdır. Goldman Sachs'ın bir araştırma notuna göre yeni iPhone'un fiyatı 1.000 dolar seviyesinde olacak. 

1.000 dolar size yüksek bir fiyat gibi gelmediyse iPhone 7'nin şu anki yurtdışı fiyatının 649 dolar, iPhone 7 Plus'ın fiyatının ise 769 dolar olduğunu hatırlatalım. 1.000 dolarlık bir iPhone 8'in Türkiye'ye geldiğinde, şimdiye kadar gördüğümüz en pahalı iPhone olabilir. Goldman Sachs'ın Salı günü söylediklerine göre 1.000 dolarlık iPhone, 5,8 inç'lik OLED ekranla ve 3D algılama yeteneklerine sahip artırılmış gerçeklik özellikleriyle gelecek. Bu bilgiler, daha önceki dedikoduları doğrular nitelikte.

Goldman Sachs'tan analist Simona Jankowski, "çıkışa sadece dört ay kala Apple'ın tasarımı kilitlediğine inandığını" söylüyor. Yani Apple, artık tasarım konusunda kararını vermiş bulunuyor ve görünümü baştan aşağı değiştirecek değişiklikler düşünmüyor.

Paranız iPhone 8'e yetmeyecekse çok üzülmeyin çünkü iPhone 7S ve iPhone 7S Plus'ın fiyatları, muhtemelen şu anki iPhone'larla aynı düzeyde olacak. Ancak OLED ekran beklentisine girmemenizde fayda var çünkü Jankowski, 7S ve 7S Plus'ın OLED ekranla geleceğine inanmıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

böbrek olayı gerçege dönüşüyor :)

800TL'lik bir fiyat/performans telefonu kullanıyorum ve de telefonumdan çok memnunum. Telefon ve bilgisayar benim için amaç değil araçtır. Kullandığım araba bile! Şöyle bir fiyatlara bakıyorum da 20000TL'ye bir evi eksiksiz dayayıp döşeyebileceğimi düşündüğümde fiyatlar olağanüstü yüksek görünüyor gözüme. 4000 ile 5500TL arasında arasında Arçelik'in çok güzel kampanyaları var. Buzdolabı + Çamaşır Makinası + Bulaşık Makinası + Fırın. Ürünler de kaliteli ürünler ama paranız çoksa, iPhone alın!:)..

@cleverman Zaten iş adamları alıyor genellikle. Parası olmayan da almayıversin

Yıllarca değişik modellerini kullandım ama artık sona geldik.Bugün bu rakamlara evin beyaz eşyasını alabiliyoruz.Samsung da Apple'da işin suyunu çıkarttı.Hedef kitleyi daralttı.Taksitle alsan bir türlü, Türkcell vb.'den alsan aslı astarını geçiyor.Elimde 6s'im var o ölene kadar idare eder sonra yerli markaları Casper veya Venüse destek olurum.Fiyatı 1000 dolar civarında olacaksa burda 4.600 - 4.900 belki daha fazla olacaktır.Apple yöneticilerinin biraz düşünmesini rica ediyorum.

Sen de yorum yaz