Combat Arms Türkiye turu başlıyor!

Combat Arms, Türkiye'deki en iyi oyuncuların birbirlerine meydan okuyacağı bir turla geliyor!

Combat Arms Türkiye turu başlıyor!

Nexon Europe, Combat Arms Türkiye turunu duyurdu. İstanbul, Konya ve Antalya'yı kapsayan tur boyunca Combat Arms Türkiye Turu ekibi, popüler online first person shooter oyunu Combat Arms tutkunlarına meydan okuyacak.

27 Eylül – 12 Ekim tarihleri arasında sürecek turda Combat Arms Türkiye Turu ekibi Türkiye'nin 3 şehrinde 50'den fazla internet kafeyi gezerek bir dizi Combat Arms mücadelesi düzenleyecek ve "Silah yarışına katılın!" çağrısı yaparak İstanbul, Konya ve Antalya'daki en iyi Combat Arms oyuncularını belirleyecek. 

Nexon Europe'un Türkiye'deki oyuncular için bu yıl planladığı en büyük etkinlik olan Combat Arms Türkiye Turu oyunculara posterler, asker künyeleri, fare altlıkları, tişörtler ve başka birçok sürprizden oluşan sunacak.

Tur boyunca 10'dan fazla internet kafe etkinliği düzenlenecek. Nexon Europe'tan Uzman askerler bir yandan beşe beş takımlı maçları yönetirken diğer yandan kendi takımlarını oluşturarak yerel oyunculara karşı mücadele verecekler. Combat Arms tutkunları etkinliklere dostları ya da klan üyeleriyle birlikte katılım gösterebilecek.

Nexon Europe Ürün Müdürü Eray Yumurtacı konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Türkiye'deki Combat Arms tutkunlarıyla buluşmak bizim için büyük bir keyif olacak. Bu fırsatı birçok Combat Arms tutkunuyla tanışmak ve onlarla güzel vakit geçirmekle değerlendireceğiz. Ülkedeki en iyi klanların muhteşem mücadelesine tanık olurken Türkiye'deki oyuncularımızın Combat Arms'a gösterdikleri yoğun ilgiyi de yerinde görebileceğiz. Herkesi silah yarışına bekliyoruz!

Turdaki etkinliklere katılacak oyuncular birbirinden hırslı Combat Arms askerleri ile çöl kalelerinden sanayi tesislerine ve derin ormanlara kadar geniş çeşitlilikte mücadele sahalarında zorlu bir mücadeleye girişecek.

Etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgi kısa bir süre içerisinde açıklanacak. Bu esnada Combat Arms hakkında daha fazla bilgi edinmek, oyuna kaydolmak ve oyunu oynamak için http://tr.combatarms.nexoneu.com adresindeki resmi siteyi ya da https://www.facebook.com/CombatArmsTurkiyeResmi adresindeki Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir