Cooler Master'dan yılın en iyi kasaları!

Dünyanın en havalı, en müthiş PC kasalarını görmeye hazır mısınız? İşte 2016'nın kazananları...

  • Zeynel A. Öztürk
Cooler Master'dan yılın en iyi kasaları!

Cyborg'lardan dragonlara ve çıyanlara, yılın en ilginç tasarımlı kasaları seçildi. 120'nin üzerinde katılımcının ve 80'den fazla finalistin bulunduğu Case Mod World Series'in kazananları, sizi de büyüleyecek.

Computex 2016'da sergilenen oyun PC'si ve masaüstü PC tutkunlarının hoşuna gideceğinden şüphe duymadığımız 38 müthiş kasa, galerimizde!

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Çabuk tozlanöasa ve gürültü olmasa uzay montaj candır.

Bunlar ne ya kasa Level 10 GT'dir !

17'yi hiç beyenmedim haç var. Rabbim ıslah etsin.

@05 Temmuz 2016 07:56 sen o zaman Chevrolet marka araca da binmezsin! Adam Davud yıldızı da yapar haçta, tercihlere saygılı olun biz beğenelim diye yapılmış bir tasarım değil zaten. Haç görünce sakınan Dracula gibi kaçmayın bu Dünya'da hep beraber yaşıyoruz.

@05 Temmuz 2016 07:56 Trafik kazasına uğramış, pert olmuş bir çok araçta ''Maşaallah'' ''Allah Korusun'' arkasında İnek gözü gibi yerde sallanan Mavi Nazar boncuğu, direksiyonun üstündeki panelde arapça dualar vs. olduğuna hepimiz şahidiz. E faydası oluyor mu, hayır Nanay! Haç olmuş hilal olmuş ne fark eder adam logo yapmış serbest tasarım, dini sembollere karşı bu kadar önyargılı ve takıntılı olmayın. Sende arkadaşlarınla bir araya gel sıradışı hilal motifli bişey yap alkışlayalım.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost