CoPilot 7: Symbian cepler için navigasyon

Eğer telefonunuzda Symbian işletim sistemi varsa CoPilot 7 navigasyon yazılımını yükleyebilirsiniz!

CoPilot 7: Symbian cepler için navigasyon
ALK CoPilot 7: Şimdi Nokia'nın N95 8GB'ını da hedefe ulaştırıyor.

ALK firması şu andan itibaren CoPilot Live 7'yi Nokia ve Sony Ericsson (UIQ sürüm) gibi S60 kullanıcı arabirimi ile çalışan Symbian telefonları için sunuyor. Şimdiye kadar program sadece Windows tabanlı smartphone'lar ile uyumluydu.

CoPilot Live 7 kullanımı basit bir arayüz sunuyor. Program sokak isimlerini söyleyebiliyor ve 2D/3D haritaları net bir şekilde gösterebiliyor. Kendi pozisyonunuzu başka kullanıcılara doğrudan mobil Internet üzerinden veya Live-Service ile göndermek gibi hizmetler de sunuluyor.

Programın Avrupa sürümünün fiyatı yaklaşık 160 Euro. Eğer telefonda GPS alıcı yoksa bunun ekstra olarak satın alınması gerekiyor.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

ben n95 de 5 aydır garmin gps programını kullanıyorum. gayet başarılı. şuan için en geniş harita kapasitesine sahip. kesinlikle tavsiye ederim..

Son paragrafta bir anlam hatasi var. "Cihaz"dan bahzedilmis ama program tanitimi yapiliyor. Programin fiyati mi 160 €?. Be bu fiyata 2. el gps alirim. Bosuna telefonun pilini somurmez. HP 6340 kullaniyorum. Bu tur yazilimi ve bluetooth gps ile olan kullanimini iyi bilirim. Tam pil canavaridir bunlar. Yeni model tel ve PDA'lar cogunlukla da GPS modulu ile uretiliyor. .Kendi yazilimi ile birlikte geliyor bunlar. Bunu bu fiyata kimse almaz.

<a href="http://www.navia.com.tr">Navigasyon</a> için en iyisi Navia bence. Ben de 2 aydır bu cihazı kullanıyorum ve gayet memnunum...

arkadaslar n85 de calisirmi internet üzeinden mi baglaniyoruz yoksa bedava seklimi

ya bilader bunu nerden indiriyoz?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir