Creative'den Motorlu WebCam

Elektronik devi Creative webcam pazarına yepyeni bir soluk getiriyor: WebCam Live! Motion. Eğer bir WebCam Live! Motion sahibiyseniz, sessiz mekanik motorlu kameranızdan saklanma şansınız yok demektir.

200º yatay ve 105 º dikey geniş görüş açısı içinde bulunan herşeyi web kameranıza dokunmadan görüntüleyebilirsiniz, hem de 4x dijital zoom ile!

CCD sensörü, 76º’lik geniş lens açısı, 640x480@30 fps video kalitesi ve 1.3 MP fotoğraf çözünürlüğüne sahip Webcam Live!Motion, Creative’in bir çok webcam modelinde bulunan akıllı yüz izleme özelliğini, sessiz mekanik motoru ile hareketli hale getiriyor!

Tek bir dokunuşla panaromik fotoğraf çekme özelliği. WebCam Live! Motion ile kameranıza dokunmadan, sadece tek bir tuşa dokunarak panaromik resim çekebilirsiniz.

USB 2.0 desteği ile internet üzerindeki anlık mesajlaşma programlarının tümünde net ve akıcı görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca beraberinde gelen kulaklıklı mikrofon seti ile net ve berrak sesler eşliğinde rahatlıkla video konferanslar yapabilirsiniz. Webcam Live! Motion, bir webcam’den çok daha fazlasını sunuyor.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir