Creative Zen Neeon OLED ile Hayatın Renklerini Yaş

Birbirinden renkli, güzel ve çekici MP3 çalarlarıyla tüm dünya’da dikkatleri üzerine çeken Creative, yeni modeli Zen Neon OLED’i ülkemizde de duyurdu.

Zen Neeon OLED 3 farklı arka renk seçeneğiyle karşımızı çıkıyor. Renkli OLED ekranından tüm kontrollerini kolayca kumanda edebileceğiniz Zen Neeon OLED, 512MB, 1GB ve 2 GB’lık kapasite seçenekleriyle de 1000 adete kadar şarkıyı yanınızda taşımanıza olanak sunuyor.

Hepsinden daha heyecan verici olan, değiştirilebilir “stick-on” etiketleriyle Zen Neon OLED, her gün farklı bir görünüme bürünüyor. Ön yüzeyi siyah olan Zen Neon OLED’in birbirinden farlı bir çok modelde “stick-on” etiketi mevcut. Bu etiketleri opsiyonel olarak temin ederek, MP3 çalarınızın tasarımını kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Böylelikle, kendinizi her gün, sanki farklı bir MP3 çalar kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz !

Line-in girişinden direkt MP3 kaydı, herhangi bir sürücü yükleme ihtiyacı olmadan taşınabilir disk olarak kullanılabilme, tek bir şarjla 32 saat kesintisiz müzik çalabilme, ses kaydı ve daha bir çok özellik yalnızca 55 gr ağırlığındaki Neon OLED’de bir arada bulunuyor.

Creative Zen Neon OLED, renkleri ve yetenekleri ile hayallerinizdeki MP3 çaları gerçeğe dönüştürüyor.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir