Crystal GD900: Vodafone'a özel şeffaf cep...

Sadece ve sadece Vodafone'a özel satışa sunulan şeffaf cep telefonu: İşte LG Crystal!

Türkiye'de sadece Vodafone farkıyla
LG Crystal GD900, büyük resim için tıklayın

Şeffaf bir tasarıma sahip olan, kendisini diğer cep telefonlarından ayıran LG Crystal GD900, Türkiye'de satışa sunuluyor.

8 Megapiksel kamera, 7.2 Mbps bağlantı hızıyla 3G teknolojisi, 1,5 GB dahili hafıza, microSD kart yuvasıyla 32GB'a kadar genişletme imkanı ve 3 inçlik, multi-touch destekli dokunmatik ekranıyla kullanım keyfi, kolaylığı zengin multimedya özellikleri sunuyor.

Transparan bir tuş takımı olan bu ilginç cep telefonu, Türkiye'de sadece Vodafone'a özel olarak satışa sunuluyor. Özel bir kampanya ile Türk vatandaşları da Vodafone'un dünyanın dört bir yanında tüketicilere sunduğu taksit imkanından faydalanıyor. Vodafone 3G+ internet bağlantısıyla ve uygun ödeme koşullarıyla sunuluyor.

Tüketiciler 18 Ay boyunca bütün vergiler dahil aylık 79 TL ödeyerek, kampanyaya özel 1 GB'lık data kullanımıyla 3G+ hızında mobil internet erişimine ve LG Crystal GD900'a sahip olabiliyorlar.

Vodafone'a özel satışa sunulan LG Crystal GD900 ve çeşitli tarife planları hakkında daha fazla bilgi www.vodafone.com.tr adresinde bulunuyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bence hali hazırda iphona tek rakip intelin moblin Os lu donanımlarıdır. Analog kasa görünümlü dokunmatik ekranlı cep telefonlarının çok da tutacağını sanmıyorum. iyi günler :)

Gayet şık.

79TLx18Ay bütcemi aşar. Biraz daha bekleyip çinlilerin TV li ama 3G siz çakmasını almak zorunda bırakıyorlar beni. Telefon güzel. Adeta kullan beni dercesini duruyor.

Estetik olarak hiçte hoş durmuyor

Çok güzel bence. LG kaliteli işler çıkarıyor.

bence güzel bir telefon en azından sadece nokia diyenlere nispet bir telefon. özellikler konusunda da herhahangi bir kısıtlama yapmadan modayı yakalayan bir tel bence alınabilir...

lg nin bu cihazı bir ton yenilikle geliyor cihaz bariz bir karizması var ...cok cömert davranmıslar özellikle ...3 inc, önpanel icin iyi bir rakam ultra touch kayar kapakla iyi bir giriş olmus,fifi,3g,google uygulamaları,radyo ve dahası... bu klasmanda bicok yeni nesil uygulamaları tek bir cihazda bulmak?mumkun deil...cok özel bir cihaz oldugunu dusunuyorum...lg ye tesekkurler...western88

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play