Crytek, Level Up! ile ortaklığını duyurdu!

Oyun dünyasının önemli ismi Crytek, bu FPS oyunu için önemli bir anlaşmaya vardı!

Crytek, Level Up! ile ortaklığını duyurdu!

Crytek, free-to-play FPS oyunu Warface'in Brezilya'da yayınlanması için Level Up! ile yeni ortaklığını duyurdu.

Brezilya'nın önde gelen online oyun distribütörü Level Up!, Brezilya, Hindistan ve Filipinler'de dağıtımını üstlendikleri çeşitli oyunlarla milyonlarca kişiye keyifli anlar yaşatırken, on yıldan uzun bir süredir oyunculara heyecan verici çevrimiçi deneyimler sunuyor. Warface'in ortak yayıncısı Level Up!, Güney Amerika'nın en büyük ülkesindeki oyunculara, kendi aralarındaki sıcak çatışmaların yanı sıra, birlikte düşmana karşı mücadele etme şansını tanıyacak.

Crytek Genel Yayın Müdürü Dirk Metzger "Level Up!, Brezilya'daki oyunculara büyük online oyunları sunmak konusunda benzersiz bir deneyime sahip" açıklamasında bulundu. "Bu işbirliği sayesinde, ülke çapındaki oyuncular Warface deneyimini diledikleri gibi yaşayabilecekler ve kendi gözleriyle oyunun dünya çapında gittikçe artan büyük bir kitleye ulaşacağını görebilecekler" diye ekledi.

Warface'in yakın zamanda Brezilya'da piyasaya çıkacak olması, oyunun beş kıtada oyunculara ulaşacağı anlamına geliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

crysis3 le hikaye bitti tabi uzatmak için uzaylıların peşine düşüp bilmemne gezegenine gitmezsek. bundan sonra ne çıkaracaklar. niye dünyayı erkek crsis kurtarıya insan dişisini yapar şekil olurdu. dah bi zevkle oynardık.

crysis serisi cry engine 3 ile dewam ede3cek

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir