Daha büyük bir Galaxy Note mu geliyor?

Samsung, Galaxy S3'ten sonra "daha büyük" bir bomba daha patlatabilir...

Daha büyük bir Galaxy Note mu geliyor?

Son günlerde internette dolaşmaya başlayan söylentilere göre Samsung, daha da büyük bir Galaxy Note üzerinde çalışıyor olabilir. Ekim ayında piyasaya sürüleceği iddia edilen cihazın 5.5 inç ekrana, 1680x1050 piksel çözünürlüğe, aynı zamanda daha güçlü bir işlemciye sahip olacağı söyleniyor.

UbuntuLife'ın iddialarına göre yeni Galaxy Note, Samsung'un kendi işlemcisi olan çift çekirdekli Exynox 5250'ye sahip olacak (1.7GHz). Söylentilere göre cebin RAM miktarı 1.5GB olacak.

İlk Galaxy Note, devasa boyutlarına rağmen oldukça başarılı olmuştu. Daha büyük bir Galaxy Note'un ne kadar şansının olacağını ise zaman gösterecek. Ancak şimdilik bu iddiaları fazla ciddiye almamakta fayda var gibi görünüyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

daha neler. Bıraksınlar büyük cep telefonu yapmayı tablet geliştirsinler. 5.5" nedir yahu

Bence çok da iyi olur 5'' ile 5,5' in. arasında 1 cm var yaklaşık 1 cm2 daha büyük olacak abartılı olmaz ve işlemcisinin ve raminin güçlendirilmesi galaxy note 2 nin bence daha çok tutunabileceğinin bir işareti SAYGILAR ...

Bu telefon çıkarsa eğer samsung'u tekrardan sevebilirim ¦

bir alex değil......p

Mantıksız. Ortası yok ki bunun. Ya dizüstü/masaüstü PC olacak ya da cebimde taşıyabileceğim bir telefon. En fazla SGS3 boyutunda olmalı. O bile büyük. Ama iPhone da çok küçük

Bazı yerlerde 4 çekirdekli işlemci ve 2 gb ram olacağı yazıyor

hem tablet hem telefon ama cebe sığmıyor :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir