Daha gerçekçi bir NFS Shift!

NFS Shift'teki gerçekçilik duygusu sizin için yeterli değil mi? Öyleyse önerimiz hoşunuza gidecek...

  • Halil Mollaoğlu
NFS Shift için ileri seviye zarar modellemesi
Daha fazla zarar, daha fazla gerçekçilik: NFS Shift Damage Mod.

Need for Speed: Shift için hazırlanan yeni bir modifikasyon sayesinde gerçekçi bir zarar modellemesi elde edilebiliyor: YodaStar ismindeki kullanıcının hazırladığı "Damage Mod", NFS Shift'te aracınızın kazalar sırasında aldığı hissedilebilir zararı yükseltiyor.

Örneğin lastikler patlayabiliyor veya yerinden çıkabiliyor, motor tamamen pes edebiliyor ve arabanızı kenarlara çarptıkça vites çalışmamaya başlıyor. Vites bu duruma düştüğünde birkaç ufak çarpmadan sonra arabayı istediğiniz gibi yol üstünde tutmak imkansız hale geliyor.

Hissedilebilir zararı arttırıyor
Damage Mod'un üç farklı sürümü var ve bunlar özelikle motorun zarar toleransına göre birbirlerinden ayrılıyor. Sizlere hepsini bir ZIP paketi içinde sunuyoruz. Daha fazla zarar, daha fazla gerçekçilik. Damage Mod'ları ile rakipleriniz rahat olabilir; zira bitiş çizgisine yetişmeniz bile bayağı bir zor.

Kurulum için kullanmak istediğiniz sürümdeki PHYSICSBOOTFLOW.bff dosyasını "Need for Speed: Shift" kurulum klasörünün içindeki /paktfiles dizinine kopyalayın. Bu işlemi yapmadan önce orijinal PHYSICSBOOTFLOW.bff dosyasının bir yedeğini alın ki istediğiniz zaman oyunun orijinal haline dönebilesiniz.

Video köşemizde Damage Mod'un nelere kadir olduğunu gösteren videoyu izleyebilirsiniz.

Download: NFS Shift için Damage Mod

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Sırf Hasarların Yarışa Etki Etmesi Yüzünden Race Driver:Grid'den Tiksinmiştim, Asla Yüklemem Bu Modu....

guzel bir şey teşekkürler

baya gerçekçi olmuş

grid i kopyalamaya çalışan çakma bir çalışmadan daha ileri gitmemiş bence... ki grid çok düşük bir sistemde bile çok güzel çalışıyor ama nfs gene nikahını istiyor yani ne diyeyim bunun için sistem yenileyemem...

kötü. pek değişen birşey yok.

nfsshift beni memnun etmedi açıkçalı arabalar aşırıderecede kayıyor ve bence bu hiç gerçekçi değil.

pekçok kişi undercover ı beğenmemişti,açıkcası ben de nfs shift i beğenmedim.undercover daha iyiydi.oyundaki ne temadan memnun kaldım ne de arabaları kullanırken zevk aldım.nfs nedense her geçen oyun daha bi kötü oluyor.ea nba live gibi bence bunuda bıraksın spor oyunlarından anlamıyor electronic arts bene pc için herhangi bir spor oyununa ilişmesin daha iyi.kendilerini rezil ediyolar.fifa,nba,nfs hepsi rezil pc versiyonları.

Grid kadar başarılı olamamış EA Spor oyunlarındaki düşüşü devam ediyor.Tabi bu dediğim PC için Konsollarda ki EA bambaşka bir EA.Kısacası EA bana yavaş yavaş PC i bırakıp Konsol oyunları üreten bir firma olma yolunda ilerliyormuş gibi geliyor.

Sen de yorum yaz