Daha önce böyle bir icat görülmedi

Cep telefonunun hayatımıza ne kadar girdiğini hala anlamadıysanız, bu ürüne çok şaşırabilirsiniz!

Kendi kulvarındaki ilk ürün
Delta415 Wearcom, bambaşka bir dünya sunuyor

Teknoloji geliştikçe insan tembelliği de bu gelişime ile doğru orantılı olarak artıyor. Bir yandan Siri diğer yandan da Google'ın ses algılayıcı sistemlerini düşünürsek, yakın zamanda çıkacak olan yeni cihazlarla insanoğlu olarak kim bilir ne hale geleceğiz...

Peki, cebimizde taşıdığımız bu teknolojik aletlere artık bulundukları yerden çıkarmadan ulaşmanın bir yolu var mı? Eğer bu soruyu Aplhyn Industries'e soruyorsanız cevap evet. Firma yakın zamanda ürettiği Delta415 Wearcom kot modeli ile artık cep telefonu ve akıllı telefonlarımızı cebimizden çıkarmadan mesajlaşma, oyun oynama gibi sadece dokunuş gerektiren tüm özellikleri rahatça kullanmamızı sağlıyor. Kotun cep kısmında bulunan polyester malzeme ile kaplanmış bölgeye koyduğumuz cihazlarımıza, rahat bir şekilde ulaşabiliyoruz. Gerektiği zaman üzeri kot parçası ile kapatabilinen bu cep kısmı, cep telefonu ve akıllı telefon kullanıcılarına çok büyük bir rahatlık sağlıyor.

Delta415 Wearcom'un bir diğer özelliğiyse, kullandığı malzeme sayesinde kuma ve de ıslanmaya karşı sapasağlam durabilmesi. Tüm Android ve iPhone modellerinin rahatça muhafaza edilebildiği böyle ilginç bir kot istiyorsanız, 160 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Yok artık ben hayır diyorum, bu kadarda olmaz

bu kadarıda çok fazla.. insanın biraz sağlığını düşünmesi gerek.. telefonunu biraz kendinden uzak tutması gerek.. teknoloji gelişiyo ama her bi yenilikte sağlığımıza yeni bir tehdit.. yazık..

Uçtular vallaha :)

ürünün sitesinde giyilebilir ipad montu, belirtilen pantolana benzer t shirt var. Adamlar işi abartmışlar.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir