Darty'den önemli indirim

Darty, internette açacağı mağazada yüzde 50'ye varan indirim yapacak! İşte detaylar

Darty'den önemli indirim

DARTY, darty.com.tr'de 25 Haziran Pazartesi günü outlet mağazasını faaliyete geçiriyor. DARTY'nin tüm Türkiye'deki mağazalarından servis hizmeti görmüş ürünler darty.com.tr üzerinden yüzde elliye varan indirimlerle satışa sunulacak.

2011 Aralık ayında düzenlenen "Yıldızlı Ürünler Kampanyası"nda outlet ürünlerin çok kısa bir süre içinde satılarak tükenmesini göz önünde bulunduran DARTY, açtığı online outlet mağazası ile hem satışları tüm yıla yaymayı hem de mağazası olmayan şehirler dahil tüm Türkiye'deki teknoloji severleri bu ürünlerden faydalandırmayı hedefliyor. darty.com.tr'de satılan tüm outlet ürünlere 6 ay boyunca garanti ve güvence verecek olan DARTY'nin, satışa çıkacak ürünlerinde herhangi bir sorun bulunmuyor. Bu kapsamda yetkili servislerde parça değişimi veya onarım işleminden geçmiş ürünler satışa çıkarılacak ve alınan siparişler aynı kargoya teslim edilecektir.

Online outlet mağazasının ilk açılışında öncelikle notebook, cep telefonu, tablet PC gibi yoğun ilgi gören ürünlerin satışı yapılacak. İlerleyen günlerde beyaz eşya, televizyon gibi farklı kategorilerden ürünler de mağazada yerini alacak. Kullanıcılar darty.com.tr ana sayfasındaki özel mağazalar menüsünden outlet mağazasına ulaşabilecekler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

ben de teknoloji market çalışanıyım...teşhir ürünü almak dünyanın en büyük saflığı....cacığı çıkmış,seri olarak yeni olsa da mekanik olarak en az iki yıllık kullanıma eşdeğer derecede yıpranmış ürünleri iteliyorlar....satanda değil alanda saflık var :) sıfır kutulu ürün ile teşhir ürününü yanyana koysa anlayacak teşhirin ne olduğunu da akıllarına gelmiyor :)

teknolojide ikinci el veya tamir görmüş ürün almak ne kadar akıllıca bilemiyorum

aynen gidip darty den teşhir ürünü alacağınıza az kullanılmış bir ikinci el ürün alın. teşhir ürünlerin de neler çekiğini görmek için için tekno marketlere gidince biraz uzaktan ürünleri oinceleyenleri izlerseniz anlarsınız

en fazla 400-500 lira ucuz olsun diye ne teşhir ürünü alınır ne de outlet mağazası adı altında servisten gelen yada geri iade edilmiş ürün alınır. İade edildiyse vardır bir sebebi değil mi ? ucuz alırsınız ama yarı yolda kalırsınız. biraz fazla verin kafanız rahat etsin.

Yabancı ülkelerdede var bu refurbished ürün olayı lakin oradaki indirimler %70-80'in üzerindeyken bizde maksimum %50 olması komik olmuş, kimsenin 3-5 kuruş için riske gireceğini zannetmiyorum. Bu sistem bu şekilde ellerinde patlar.

fiyatlara baktım. sıfır ürünü indirimli veya başka bir siteden o fiyatın altına alabilirsiniz. saflıktan da öte ...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir