Datron'da yüksek performans ve şık tasarım

Datron, yüksek performans sunan laptop'u Aero TW8A'yı piyasaya sürdü. Üstelik çok şık bir biçimde...

Desen desen laptop'lar!

Türkiye'nin en çok dizüstü satan ilk 5 teknoloji şirketi arasında olan Datron, desenli dizüstü, Datron Aero TW8A'yı piyasaya sürdü. TW8A'nın yüzeyinde IMR Coating teknolojisiyle elde edilen ince yaldızlı iç içe geçmiş dalgalı yuvarlak figürler izleyende derinlik duygusu yaratıyor. Böylece Datron, bir dizüstü bilgisayarın, aynı zamanda son derece şık olabileceğini bize ispatlıyor.

Datron Aero TW8A, en yeni teknolojiyi kullanıcılara ulaştırıyor. Yüksek performans için 512 MB Nvidia 9600 GS ekran kartı kullanan bu son model Datron dizüstü, performans tutkunlarını hedef alıyor. Bilgisayarları en çok zorlayan oyunlar dahi TW8A'da keyifle oynanabiliyor.

Klavyenin yanlarına yerleştirilmiş hoparlörler, kaliteli müzik keyfi yaşatırken, klavyenin altındaki gümüş rengi, desenli touchpad ve el dinlendirme yeri ise son trendi yakalamış durumda.

Intel'in mobil yaşam için tasarladığı en yeni ve en güçlü performansa sahip olan Intel Centrino 2 ile donanmış Datron Aero TW8A, bir önceki seriye kıyasla performansını %50 artırıyor. Artık daha az enerji tüketen Intel Centrino 2, pil ömrünü uzatmakla kalmıyor, daha hızlı çoklu uygulama kabiliyeti sağlıyor.

Datron Aero TW8A, geliştirilmiş multimedyadan profesyonel uygulamalara kadar her türlü uygulamayı rahatlıkla çalıştırıyor. Intel centrino 2 sayesinde WiFi donanımı 5 kat daha hızlı bağlantı sağlarken, indirdiğiniz videoları 3 kat daha iyi grafik performansla izleyebilirsiniz.

Fiyatları 1.099 Dolardan başlayan Datron Tw8A ile bütün bu avantajlara sahip olabilirsiniz.

Teknik destek ayağınıza geliyor

Teknik destek ayağınıza geliyor

Bütün bu ürün özelliklerinin yanında Datron, kullanıcılarına destek hizmeti de sunuyor. 4 kola ayrılmış olan Datron servis hizmeti; evlere servis, ekspres servis, Çağrı merkezi ve Online destek ile Datron kullanıcılarına kusursuz bir servisi hizmeti sağlıyor.

Ürününde çok önemli bir donanım sorunu olmadığını düşünen ve en kısa zamanda tamir ettirmek isteyen Datron kullanıcısı, çok nemli bir tamir gerektirmeyen ürününü ekspres servis noktasına giderek yaklaşık 30 dakika içinde, kahvesini içerek ürününü tamir ettirebiliyor.

Kolaylığa önem veren Datron kullanıcıları ise, 0212 444 0 478'i arayarak "Evlere Servis" hizmetinden yararlanmak istediğini belirtiyor. Datron ile anlaşmalı kargo firmasının personeli, Çağrı Merkezi tarafından adresi alınan Datron kullanıcısına, yanında dizüstü bilgisayar için hazırlanmış olan özel taşıma kutusu ile gidiyor. Bu şekilde kullanıcının evinden alınan dizüstü bilgisayar servise getirilip, işleme konuyor, tamir edildikten sonra, yine kargo ile sahibine teslim ediliyor. Üstelik garanti süresi dolmayan ürünler için bu hizmet ücretsiz.

Datron, kullanıcılara internetten de destek veriyor. Datron kullanıcısı, ürünüyle ilgili danışmak istediği konuları datron.com.tr adresindeki destek hattına yazıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları