Decathlon PayPal ile işbirliğine başladı!

Decathlon'un online alışveriş sitesi PayPal ile işbirliğine başladı.

Decathlon PayPal ile işbirliğine başladı!

Su sporlarından bisiklete, koşudan doğa sporlarına, balıkçılıktan kayağa toplam 50 farklı spor dalında her tür sportif ekipman, kıyafet, aksesuar ve yenilikçi ürünü bir arada bulabileceğiniz Decathlon, spor tutkusunu tek tıkla tüm Türkiye'ye yayıyor.

Decathlon'dan online alışveriş yapan PayPal kullanıcıları da artık ödemelerini çok daha kolay ve hızlı yapabilecek. PayPal kullanıcıları, Decathlon ürünlerini sadece e-posta adresleri ve şifrelerini kullanarak satın alabilecek.

Raket sporları markası Artengo, yürüyüş markası Newfeel, doğa ve kampçılık sporları markası Quechua , paten markası Oxelo,su sporları markası Tribord, takım sporları markası Kipsta, koşucuların markası Kalenji , fitness& gym markası Domyos , bisikletçilerin favori markası BTwin , kayak markası Wedze , yüzme markası Nabaiji ve spor teknolojisi markası Geonaute gibi Decathlon'un kendi tutku markalarının yanı sıra dünyaca ünlü spor markaları da çok uygun fiyatlar ve geniş ürün seçeneğiyle decathlon.com.tr 'de!

2 yıl garanti güvencesi, online destek hattı ve çağrı merkeziyle güvenli bir online alışveriş deneyimi yaşatan decathlon.com.tr' den aldığınız ürünlerin ücretsiz iade seçeneği de bulunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Millet çılgınca decathlondan alışveriş yapıyor.alanların spor yapacağı ne bir spor kompleksi ne koşu alanı ne de spor sahası yok Sporbakanlığı 270 'e yakın spor tesisi yaptık diye toplu açılış yapıyor etrafınız bir bakın herhangi bir spor tesisi görüyormusunuz bir iki özel halı saha ve fitness salonu başka bir şey yok her taraf firavunun piramidi inşaat konut, şehirleri yaşanmaz hale getirdiler..

Olması lazımdı bankamatik kartla ödeme yapılmıyordu havale de bir risk sonuçta. Geç kalınmış bir şey

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost