Dedikodu rekortmeni cep 2010'da geliyor mu?

O belki de dünyanın en çok dedikodusu yapılan cep telefonu: Peki ama bir gün gerçek olacak mı?

  • Halil Mollaoğlu
Dedikodu: iPhone nano 2010'da mı çıkacak?
iPhone nano: 2010'da gerçeğe dönüşecek mi? (appleinsider.com)

Apple iPhone'un ufak sürümüne dair dedikodular tekrar ısınmaya başlıyor. AppleInsider'daki bir habere göre iPhone nano, 2010'un üçüncü çeyreğinde ABD şebeke operatörlerinden Verizon Wireless tarafından dağıtılacak.

Haberde Apple'ın UMTS/CDMA uyumluluğu olan ve neredeyse dünyadaki tüm CDMA ve GSM şebekelerinde kullanılmaya elverişli bir hibrit iPhone olacağı söyleniyor. Uygun hibrit yonga Qualcomm tarafından üretiliyor. Yeni iPhone nano'nun üretimi iPhone'un halihazırdaki yapımcısı Hon Hai tarafından değil, Pegatron tarafından gerçekleştirilecek.

3,5 inç büyüklüğünde bir ekran yerine iPhone nano, 2,8 inç ile idare edecek. 2008 yazından bu yana ortaya çıkan bileşen resimleri appleinsider.com'un haberini destekliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

psphone dur en fazla dedikodusu yapılan cep

cep telefonundan hiç haz etmem. çıksa kaç yazar ?
iletişim haricide hiç birşey sunmuyor bana.

Vallahi telefonumu alo demekten başka bir iş için kullanmıyorum çünki bana hitab edecek özellikleri yok, ama şimdilerde HTC ve yeni çıkacak bir diğer win xp li cep telefonu + laptop karışımı olan alet bana hitab edebilir ve işte o zaman telefona para veririm...!!!

yoksa NOKIA 1200 ile çoook memnunum ve en sevdiğim özelliği ucundaki fener lambası, daha da iyisi yere düşünce kırılmıyor, suya dayanıklı ve yarı yolda bırakmıyor...!!!

geriye kalan multimedya olaylarını zaten laptopum yapıyor, hemde katbekat fazlasıyla...!!!

INTEL PC WE NVIDIA WE WINDOWS KULLANAN HERKESE SAYGILAR

iphone nano çıkarsa çok kötü olur.normal iphone herkese yetiyor zaten.

Sen de yorum yaz