Deezer'dan Kadınlar Günü'ne destek!

Deezer, 8 Mart Kadınlar Günü'ne "ilham veren" şarkılarla destek veriyor!

Deezer'dan Kadınlar Günü'ne destek

Dünyanın 180'den fazla ülkesinde aylık 12 milyon aktif kullanıcıya müzik dinleme hizmeti sunan dijital müzik platformu Deezer, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"ne destek vermek amacıyla özel bir projeye imza atıyor.

Deezer, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nde Türkiye'den alanında başarılı kadınların katkısıyla oluşturduğu "Kadınlara İlham Veren Şarkılar" listelerini tüm kullanıcıların beğenisine sunuyor. Deezer'ın bu anlamlı projesine; gazeteci/anchorwoman Ahu Özyurt, Trendyol CEO'su Demet Mutlu, Koton Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, Refika'nın Mutfağı'nın kurucusu, yemek kitabı/gazete yazarı Refika Birgül, tiyatro ve sinema sanatçısı Serra Yılmaz ve Serbest Dalış Dünya Rekortmeni Şahika Ercümen, Deezer'ın 30 milyondan fazla şarkı arşivinden seçtikleri, kendilerine ilham veren şarkılardan oluşturdukları çalma listeleri ile destek veriyor.

Deezer kullanıcıları; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü "Kadınlara İlham Veren Şarkılar"dan oluşan çalma listelerini aşağıdaki linklerden dinleyebilirler:

Ahu Özyurt: http://smarturl.it/AhuOzyurt-8Mart

Demet Mutlu: http://smarturl.it/DemetMutlu-8Mart

Gülden Yılmaz: http://smarturl.it/GuldenYilmaz-8Mart

Refika Birgül: http://smarturl.it/RefikaBirgul-8Mart

Serra Yılmaz: http://smarturl.it/SerraYilmaz-8Mart

Şahika Ercümen: http://smarturl.it/SahikaErcumen-8Mart

Deezer'dan Dünya Kadınlar Günü'ne Özel Kampanya

Deezer, bu özel günde kullanıcılarına bir de hediye sunuyor. 8-9 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek Dünya Kadınlar Günü kampanyası ile müzik severler 0,99 TL karşılığında 3 aylık "Premium+" üyeliği sahibi oluyor. Deezer'dan "Premium+" üyeliğini başlatan tüm müzik severler milyonlarca şarkıya sınırsız, reklamsız ve taahhütsüz erişme imkanına sahip olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bakın, kadınlar, çok dağınıksınız. Güçlerinizi birleştirin ve birbirinize destek olun! "Türk Kadınları" isminde çok ciddi ve güçlü bir organizasyon kurun! Bu organizasyona ileri gelen tüm kadınlar da katılsınlar. İşkadınları, akademisyenler, gazeteciler, siyasetçiler, hukukçular, doktorlar, mühendisler, askerler, öğretmenler, işçiler, ev hanımları ve tüm diğer kadınlar. Ayrıca diğer yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlar ile de işbirliği yapın! Birbirinizi kollayın, birbirinizin sorunlarına çözüm bulun! Diğer taraftan Türk Kadını'nın kamuoyu önünde sesi olun! Eğitimleriniz olsun, seminerleriniz olsun, harcamalarınız ve yardım faaliyetleriniz için bir fonunuz olsun! Hiç iş yok sizde hiç! Arada bir kameraların önüne geçip kadın haklarından bahsetmekle ne yazık ki bu işler olmuyor. Bir araya gelmeli ve büyük bir güç olmalısınız! Hiç hiç! Hiç iş yok sizde!.. <Cleverman>

reklam kokan hareketler

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost