Deezer Türkiye'den yüzde 50 indirim!

Dijital müzik streaming platformu Deezer, Türkiye'deki ilk haftasını bu indirimle kutluyor!

Deezer Türkiye'den yüzde 50 indirim!

182 ülkede aylık 10 milyon aktif kullanıcıya ulaşarak, dünyanın dört bir yanında müzik dinleme hizmeti sunan dijital müzik platformu Deezer, Türkiye'deki ilk haftasını "Premium" bir kampanya ile kutluyor.

Geçtiğimiz hafta Türkiye'ye sıcak bir giriş yapan Deezer, bugünden Ekim ayı sonuna kadar, "Premium+"  üyesi olacak tüm müzik tutkunlarına %50 indirim imkanı sunuyor.

40 gün boyunca Deezer Türkiye'ye girerek "Premium+" üyeliğini başlatan tüm müzik severler; ilk 6 ay boyunca ayda 9,99TL yerine 4,99TL ödeyerek milyonlarca şarkıya sınırsız ve taahhütsüz erişme imkanına sahip olacak.

"Müziksiz Asla!" diyenler için Deezer'a katılma zamanı!

Deezer'ın yeni lansman kampanyası ile müzik severler, ayda yaklaşık 4 şarkı indirme fiyatına;

25 milyon şarkıya, 100 milyon çalma listesine ve özel içerikli binlerce radyo istasyonuna erişme şansı yakalayacak.

Müziksiz yaşayamayanlar, diledikleri şarkıya, her an, her yerden ve istedikleri cihazdan, "offline mod" özelliği sayesinde internet bağlantısına ihtiyaç duymadan ulaşabilecekler.Tüm bu özelliklere ek olarak; Deezer'ın deneyimli editörleri eşliğinde yerel ve uluslararası geniş bir kataloğu keşfedebilecekler.

Deezer Türkiye, bu imkanlardan yararlanmak isteyen ve "müziksiz asla" diyen tüm müzik tutkunlarını; bu kampanya aracılığı ile Deezer dünyasına davet ediyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

aslında güzel 5 veya 10tl ye virus var mı, yada nerden yüklesem kalitesi nasıl diye uğraşmadan milyonlarca parçayı indiriyorsun.

niye müzik dinlemek için para vereyimki istediğim şarkıyı fizy yada ttnet müziğe en kötü ihtimal youtubeye yazıp dinliyorum

spotify varken ...

önceden korsan müzik indirirken o kadar rahatsız oluyordumki sonucunda kul hakkı var ondada vede helalleşemediğin bi insanın emeğini çalıyosun.Allahtan artık bu tip müzik servisleri yaygınlaşmaya başladı falan.cafeler içinde mükemmel hizmet aslında

Spotify bunu görse, o da aynı indirimi yapsa çok ii olurdu

Spotify, Deezer, Nokia Music gibi platformlar sonunda Turkiye'de resmi yayına başladı. Ama Xbox Music'i çok beğeniyorum ben inşallah o da gelir.

Dezeer şaşırmış olmalı .vede deezer için aylık bu kadar para ödeyen kişininde aklına şaşarım. Deezer kimin kimlerin sırtından para kazandığının farkında diil. Youtube varken yada istediğin sanatçının ismini yazıp googleye video klibine zaten ulaşıyorum .neden 10 tl kadar para verip dinlesinki bu millet.bu fransızlar ticareti bu kadar kolay yoldanmı kazanacaklar hep böyle .türk halkı yemez bu tarz oyunları

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir