Denemeniz gereken 6 Windows aracı!

Masaüstü geliştirmeden fotoğraf işlemeye bu 6 ücretsiz ve faydalı aracı mutlaka gözden geçirin!

Denemeniz gereken 6 Windows aracı!
Easy Duplicate File Finder ile birbirinin aynı dosyaları bulmak çok kolay

Akıllı telefonları pazarlamak için kullanılan 'bunun için bir uygulama var' cümlesi, bilgisayarlar için de geçerli. Hemen hemen her işe yönelik bir bilgisayar programı mevcut, üstelik bir çoğu da ücretsiz. İşte sizler için seçtiğimiz 5 faydalı program.

1. Evernote: Evernote, not almakta kullanabileceğiniz mükemmel bir uygulama. Not almanız gereken yerlerde gördüğünüz ve duyduğunuz her şeyi yakalayabilir ve ardından istediğiniz bilgisayardan, akıllı telefondan veya tabletten bunlara erişebilirsiniz. Notlarınız arasında arama yapmanız da mümkün.

2. Easy Duplicate File Finder: PC'nizdeki bir dosyanın birden fazla olan kopyalarını bulmaya yarayan bu program, işini oldukça hızlı yapıyor. Bu sayede çift olduğunu düşündüğünüz bir dosyayı silmeden önce korkmanıza gerek kalmıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Teamviewer gerektiği zamanlarda çok işe yarayan bir program, internet bağlantınız zayıf olduğu takdirde ayarları değiştirerek gerçekten stabil bir erişim sağlayabiliyorsunuz.
Easy Duplicate File Finder adlı programı da koyduğunuz için de çok teşekkür ediyorum chip. tam da bu işlemi yapacak bir program arıyordum. deneyeceğim.
bunların yanında şahsen önereceğim bir program da advanced system care. kullandığım ilk günden bu yana çok seviyorum, bunun kadar faydalı bir programcık yuvası daha görmedim. mutlaka bir bakın.

allmyapps ninite ye alternatif olabilir hoşuma gitti :)

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Denemeniz gereken 6 Windows aracı!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir