Denemeniz gereken 6 Windows aracı!

Masaüstü geliştirmeden fotoğraf işlemeye bu 6 ücretsiz ve faydalı aracı mutlaka gözden geçirin!

  • Zeynel A. Öztürk

FastStone Photo Resizer, Desktops, AllMyApps...

FastStone Photo Resizer, Desktops, AllMyApps...
AllMyApps ile birçok programı bir kerede, zahmetsice yüklemek mümkün

3. FastStone Photo Resizer: Bu program ile kameranızdan aldığınız fotoğraflarınızı kolaylıkla yeniden adlandırabilir ve boyutlandırabilirsiniz. Filgiran ve metin eklemek, kırpmak, döndürmek, renk derinliğini değiştirmek gibi işler de FastStone Photo Resizer ile adeta çocuk oyuncağı.

4. Desktops: Microsoft mühendisleri tarafından geliştirilen Desktops ile dört sanal masaüstü oluşturabilir ve monitörlerinizden daha iyi faydalanabilirsiniz.

5. AllMyApps: AllMyApps ile tek tek indirip kurmanız gereken yazılımları bir kerede tek bir kaynaktan indirip, yine bir kerede kurabilirsiniz. AllMyApps, 1.600'den fazla uygulama sunuyor.

6. Teamviewer: Teamviewer, bir dosya aktarım ve ekran paylaşım yazılımı. Program ile bilgisayar konusunda yardıma ihtiyacı olan akrabalarınızın veya arkadaşlarınızın ekranlarına uzaktan erişebiliyorsunuz. Piyasada benzer programlar mevcut, ancak TeamViewer'ın kullanması kolay ve üstelik ücretsiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Teamviewer gerektiği zamanlarda çok işe yarayan bir program, internet bağlantınız zayıf olduğu takdirde ayarları değiştirerek gerçekten stabil bir erişim sağlayabiliyorsunuz.
Easy Duplicate File Finder adlı programı da koyduğunuz için de çok teşekkür ediyorum chip. tam da bu işlemi yapacak bir program arıyordum. deneyeceğim.
bunların yanında şahsen önereceğim bir program da advanced system care. kullandığım ilk günden bu yana çok seviyorum, bunun kadar faydalı bir programcık yuvası daha görmedim. mutlaka bir bakın.

allmyapps ninite ye alternatif olabilir hoşuma gitti :)

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
FastStone Photo Resizer, Desktops, AllMyApps...
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir