Derinleri merak edenlere özel

14 metreye kadar sualtı çekim yapabilen teknoloji harikası Pentax Ricoh WG-5 GPS tanıtıldı.

14 metreye dalabiliyor

PENTAX RICOH su geçirmez yeteneği, gelişmiş GPS fonksiyonları ve RICOH dijital kompakt kamera serisinin darbeye dayanıklı performansına sahip RICOH WG-5 GPS dijital kompakt fotoğraf makinesini duyurmaktan mutluluk duyar.

Ricoh su geçirmez dijital kompakt fotoğraf makinesi serisinin üst modeli olarak geliştirilen, RICOH WG-5 GPS 2.2 metre yükseklikten düşme karşı darbeye dayanıklı, 14 metre derinliğe kadar su geçirmeme özelliğindedir. Kamera bu niteliklerine ek olaak -10 ° C'ye kadar düşük ısılara dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Geniş diyafram açıklığı (F2.0), 4 kat yakınlaştırma sağlayan lensi ve arka aydınlatmalı CMOS görüntü sensörü kombinasyonu, iyi aydınlatmaya sahip olmayan su altı ve gece çekimlerinde ya da kapalı alan spor çekimlerinde bile yüksek kaliteli ve grensiz fotoğraflar çekmenizi sağlar. Aynı zamanda foto grafik yaratıcılığı geliştirmek için sahneye özel beyaz dengesi, Mermaid modu için yaratılmış yeni bir flaş mod gibi Pentax D-SLR kullanıcıları arasında popüler olan yeni geliştirilmiş özellikler eklenmiştir.

Temel özelliği olan sağlamlık ve dayanıklılığı, çift titreşim engelleme özelliği, Full HD video çekimi (1920x1080) ve 3" geniş ekranı ile taçlandırır. RICOH WG-5 GPS, çekilen görüntülerin üzerine pozisyon verilerini ve seyahat günlüğü verilerini kaydetmek için GPS ünitesi ile donatılmış olarak geliyor. Ayrıca basınç / yükseklik / derinlik bilgilerini veren RICOH WG-5'de dijital pusula da bulunuyor.

Serinin diğer modelleri gibi WG-5 GPS'in dış yüzeyi karakteristik tutuşu kolay, elden kayması zor olarak tasarlanmıştır. Turuncu ve Siyah-Metalik olmak üzere stilinize uygun olacak 2 renk seçeneği sunuyor.

Tavsiye edilen satış fiyat: 413 Euro

Okuyucu Yorumları