Ders almak isteyenler DerseGo'ya!

DerseGo, özel ders almak ve vermek isteyenleri internette buluşturuyor!

Ders almak isteyenler DerseGo'ya!

Yeni girişim fikirleri ve tecrübe sahibi girişimciler internet ekonomisinin gelişimine katkı sağlarken insanların hayatını da kolaylaştırmaya devam ediyorlar. Türkiye e-ticaret sektörüne farklı ve yenilikçi bakış açısıyla, yeni ve ses getirecek bir startup dahil oldu. e-ticaret ve ödeme sistemleri alanında tecrübeli isimler, Taner Ortakasapbaşı ve Tolga Akyıldız'ın fikir babalığı yaptığı, pazar yeri iş modeliyle hizmet sunan DerseGO.com, özel ders almak ve vermek isteyenleri tek platformda bir araya getiriyor. DerseGO ekibi, Yemeksepeti.com'un kurucu ortağı ve Galata Business Angels yatırımcısı Melih Ödemiş'in mentorluğunda çalışmalarını sürdürüyor.

Onlarca kategoride yüzlerce özel ders

Özel ders veren profesyoneller, üniversite öğrencileri ve kurumlarla, ders almak isteyenleri buluşturan yenilikçi ve güvenilir platform DerseGO'dan; okul derslerinden spor derslerine, hobi derslerinden direksiyon derslerine kadar birçok alanda ders verene kolayca ulaşabilir ve rezervasyon sistemiyle güvenle ders alınabiliyor.

DerseGo sistemi nasıl çalışıyor?

Özel ders almak ve vermek isteyenler kolay ve hızlı biçimde siteye kaydolup profillerini oluşturabiliyorlar. Ders vermek isteyenler, uzmanı oldukları derslerle ilgili ilanları yayınladıktan sonra özel ders almak isteyenlerin kendilerine ulaşmasını bekliyorlar. Özel ders almak isteyenler ise DerseGO'da yaptıkları ders ve lokasyon bazlı arama sonuçlarına göre dersi kimden almak istediklerine rahatlıkla karar veriyorlar.  Rezervasyon sistemi üzerinden belirlenen ders gününde ders verenle buluşan ve istediği özel dersi alan kişi, ardından ödeme onayını veriyor ve sistem ders verene ödemeyi güvenle yapıyor. Bu biçimde her iki tarafa da ödeme garantisi sunulmuş oluyor. Tüm işlemler sonunda DerseGO iş ortaklığı yaklaşımıyla ders verenden %10'luk bir hizmet komisyonu alıyor. Ders alan ise DerseGO'ya herhangi bir ücret ödemiyor. Ders ilanlarını daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyenler için farklı paketleri yakın zamanda duyurmaya hazırlanan DerseGO ekibi, ders veren kurumları da unutmuyor. Yılbaşına doğru duyurulacak özel paketlerde, kurslar ve eğitim kurumları da tanıtım fırsatı bulabilecekler.

DerseGO, eğitim STK'ları ile eğitime katkı sağlayacak

DerseGO'nun İş Geliştirmeden Sorumlu Kurucu Ortağı Tolga Akyıldız, "DerseGO, ülkemizdeki eğitim anlayışına yeni bir soluk getirirken, imkansızlıklar içinde olan kişilere de dernek ve vakıflar aracılığıyla destekte bulunacak.  Her ay yapılacak cironun belli bir kısmını eğitim odaklı dernek ve vakıflara bağışlayacağız. Bu şekilde çok sayıda kişinin hak ettiği eğitimi alabilmelerine katkı sağlayacağız" dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

malatyadan ders veren yok ve skype üzerindende ders almak iyi olurdu sonra özel ders verecem diye gidip piskopatın eline düşüm cesedin bulunamaz hale gelirsen kötü olur

Skype üzerinden evet ama yüz yüze olan eğitim kalitesi farklı. Bu sistemde hem ders verenin hemde ders alanın güvencesini sağlayamıyor. Sadece ödeme güvencesi sağlıyor. Türkiye gibi bir yerde farklı bir sistem olmuş. Bekleyip görmek gerekiyor.

Özellikle üniversite öğrencileri için ek bir gelir getirecek, güzel bir proje olmuş. Tebrikler.

Hic bir ise yaramaz size soyle anlatayim adam 110 lirayi internetten vericegine 100 liraya belki ders fiyati daha fazlaysa komisyonu vermek yerine ucreti adama elden verirsin ogretmenin bi zarari olmaz ama ogrenci kara gecmis ve sizin sacma sapan projenizde bir guzel batmis olur hadi kolay gelsin

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play