Dev boyutta e-postalar nasıl gönderilir?

CHIP Online büyük boyuttaki dosyaları arkadaşlarınıza nasıl göndereceğinizi anlatıyor.

Dev boyutta e-postalar nasıl gönderilir?

Internet'in gelişmesi ve bant genişliklerinin artması ile Internet üzerinden transfer edilen dosyaların boyutları da büyümeye başladı. Ancak büyük dosyaların e-posta ile gönderilmesi sistemlere çok yük bindirdiği için tercih edilen bir yöntem değil. Buna ek olarak, bir çok e-posta sunucusu büyük boyutta eklentiler gördüğünde o mesajları sorgusuz sualsiz siliyor, sistemdeki diğer kullanıcılara hak geçmemesi için e-postalarda eklenti boyutunu belli bir boyut ile sınırlıyorlar.

Peki arkadaşlarınıza büyük boyuttaki dosyaları Internet üzerinden göndermenin bir yolu yok mu? Olmaz olur mu? Bir değil, tam 7 yolu var. Artık FTP servisleri ile uğraşmanıza da gerek yok, hatta bir sisteme üye olmanız bile gerekmeyebiliyor.

CHIP Online sizin için popüler büyük dosya gönderme servislerini inceledi ve hangisiyle ne boyutta ve ne şartlarda dosya gönderebileceğinizi araştırdı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

haber mail ile gönderme diyor sonra büyük dosya gönderme servisleri diye bitiriyor ama maille göndermekse nerde hani

Bir ara üye de olmama rağmen Rapidshare en kötü özellikli sitedir benim için. Dosyayı yükledikten sonra bazı servisler e-posta yoluyla bildirim hizmeti de sunuyorlar. Favori sitelerim (arada saçmalasalar da) www.mediafire.com www.divshare.com ve www.zshare.net

Ben chip e sonuna kadar güvenirim. Verdiği bilgiler için chip çalışanlarına teşekkür ederim

Ben favorim Zeta Uploader
www.zeta-uploader.com da ulasa bilirsiniz

piyomod.com önerilir limit 10 gb

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play