GC 2008:Diablo 3, Sims 3, PES 2009 ve fazlası

Diablo 3, Sims 3, PES 2009 ve fazlası: Popüler oyun fuarı Games Convention 2008 fırtına gibi esti.

Aion: Crysis görünümlü WoW rakibi

Aion: Crysis görünümlü WoW rakibi
Aion: Tüm kahramanlar kısa bir süreliğine uçabiliyor.

Koreli RPG uzmanı NCsoft şu sıralar çevrimiçi-RPG oyunu "Aion" üzerinden çalışıyor. Oyun 2009'da PC için çıkacak ve World of Warcraft'ın müşterilerini çalacak.

Sonsuzluk kulesinin düşüşünden sonra fantezi-kraliyeti Atreia iki bölüme ayrılıyor. Savaşa Elyos halkının yanında mı yoksa Asmoider halkının yanında mı katılacağınıza siz karar veriyorsunuz.

Geliştiriciler grafikler için Crysis-motorunu lisansladırlar ama bunun yanında oyunsal açıdan da NCsoft'dan birçok şey beklenilebilir. Sonuçta Koreliler en son Guild Wars, City of Heroes ve Tabula Rasa'yı çıkarmıştı.

Birçok NCsoft başlığında olduğu gibi bu oyunda da diğer oyuncularla kıyasıya savaşlar ön planda tutuluyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Fuar oldu mu olacak mı :S Olmuş sanırım...

bu oyuna hastayım ya

bu oyun ücretlimi olacak acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

Diablo efsanesi monitör dışına hiç bakmadan 12 saat oynama rekorum var diablo 2 de eğer üç bir an önce çıkarsa gerekirse yeni makina bile alırım ve bu sefer 24 saat aralıksız oynama rekorunu deniyeceğim Sabırsızlıkla bekliyorum.

Aion oyunu ücretlimi olacak acaba?

Arkadaşlar, oyunlar hakkında bilgi isteyenlere cevaptır. Oyun firmaları artık ermiş ve kendini insanlığa adamaya karar vermişler. Yüzlerce kişi oyunu yapacak, yeni programlar, bilgisayarlar, modellemeler yapılacak. Kiralar ödenecek, dağıtım ağı kurulacak. Testleri yapılacak ve bunların hepsi bedavaya olacak. Artık oyunlara para istemeyeceklermiş... :)))))))))))))

tarihimizin en müthiş oyunu tekrar gelior hazırlanın : )

bence bu far cry 2 daha süper bunumu alsam?

Benim bir sorum olacak.Neden chip dergisinde ve sitesinde FİFA serileri tanıtılmıyor.Bu olaydan iyi bir chip okuru ve iyi bir FİFA fanatiği olarak rahatsızım...

Diablo 3 utandırdın bizi sende blizzardı utandırda kendini toparlasın hemen bir D2 expansion yapsın bu rezillik daha başlamadan bitsin.

ortalık online oyun kaynıyo beleş de deyiller :D WOW aylık 12EURO istiyo bizzat ve şahsen boşvakit kaybı bu oyunlar diyorum . lıyorum.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir