GC 2008:Diablo 3, Sims 3, PES 2009 ve fazlası

Diablo 3, Sims 3, PES 2009 ve fazlası: Popüler oyun fuarı Games Convention 2008 fırtına gibi esti.

Prince of Persia: Çizgi film grafikli prens

Prince of Persia: Çizgi film grafikli prens
Prince of Persia: Prens yeni bir tasarımla geri dönüyor.

Çevik video-oyun kahramanı üç başarılı bölümden sonra birden sessizleşti. 2008 kışından sonra Persli prens yeni bir görünüm ile PC, PS3 ve Xbox 360 için çıkacak.

Yeni macerada oyuncu artık yalnız savaşmak zorunda değil. Savaşçı Elka onu kuvvetli bir şekilde destekliyor. Zarif bayan bu süreç içerisinden tamamen PC tarafından kontrol ediliyor.

Yeni bölüm, geliştirilme süreci içerisinde özellikle yeni tasarımı ile haber başlıklarında yer aldı. Cel-shading sayesinde "Prince of Persia 4" aynen bir çizgi film havası veriyor.

Yeni "Prince of Persia" 18 Kasımda PC, PS3 ve Xbox için yayımlanacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Fuar oldu mu olacak mı :S Olmuş sanırım...

bu oyuna hastayım ya

bu oyun ücretlimi olacak acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

Diablo efsanesi monitör dışına hiç bakmadan 12 saat oynama rekorum var diablo 2 de eğer üç bir an önce çıkarsa gerekirse yeni makina bile alırım ve bu sefer 24 saat aralıksız oynama rekorunu deniyeceğim Sabırsızlıkla bekliyorum.

Aion oyunu ücretlimi olacak acaba?

Arkadaşlar, oyunlar hakkında bilgi isteyenlere cevaptır. Oyun firmaları artık ermiş ve kendini insanlığa adamaya karar vermişler. Yüzlerce kişi oyunu yapacak, yeni programlar, bilgisayarlar, modellemeler yapılacak. Kiralar ödenecek, dağıtım ağı kurulacak. Testleri yapılacak ve bunların hepsi bedavaya olacak. Artık oyunlara para istemeyeceklermiş... :)))))))))))))

tarihimizin en müthiş oyunu tekrar gelior hazırlanın : )

bence bu far cry 2 daha süper bunumu alsam?

Benim bir sorum olacak.Neden chip dergisinde ve sitesinde FİFA serileri tanıtılmıyor.Bu olaydan iyi bir chip okuru ve iyi bir FİFA fanatiği olarak rahatsızım...

Diablo 3 utandırdın bizi sende blizzardı utandırda kendini toparlasın hemen bir D2 expansion yapsın bu rezillik daha başlamadan bitsin.

ortalık online oyun kaynıyo beleş de deyiller :D WOW aylık 12EURO istiyo bizzat ve şahsen boşvakit kaybı bu oyunlar diyorum . lıyorum.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir