GC 2008:Diablo 3, Sims 3, PES 2009 ve fazlası

Diablo 3, Sims 3, PES 2009 ve fazlası: Popüler oyun fuarı Games Convention 2008 fırtına gibi esti.

Resident Evil 5 ve Pro Evolution Soccer 2009

Resident Evil 5 ve Pro Evolution Soccer 2009
Resident Evil 5: Grafiksel açıdan öne çıkan korku-macera oyunu.

Resident Evil 5: Afrika'da zombi avı

Popüler korku oyununun beşinci bölümünde oyuncular bir kez daha Chris Redfield rolüne girip canavar avına katılabiliyor.

"Resident Evil 5" oyuncuları ilk kez Afrika'ya sürüklüyor. Burada Redfield insanları canavarlara dönüştüren bir virüsün yayılmasını inceliyor. Onun yanında ise ikinci bir oyuncu tarafından yönetilebilen Afrikalı özel ajan Alomar yer alıyor.

Grafiksel olarak oyun ileriye doğru büyük bir zıplama gerçekleştiriyor. Oynanış olarak Capcom başarılı selefe yöneliyor. Korku-macera oyunu 12 Mart 2009'da PS3 ve Xbox 360 için çıkacak. Dedikodular göre bir PC sürümü de geliştirme aşamasında bulunuyor.

<strong>Resident Evil 5:</strong> Grafiksel açıdan öne çıkan korku-macera oyunu.Pro Evolution 2009: Messi Fifa'yı silip süpürüyor

İyileştirilmiş grafikler, daha fazla lisans ve yeni kontrol öğeleri ile üretici Konami sanal futbolda üstünlüğünü korumaya çalışıyor. Kapak yüzü olarak FC Barcelona'dan Arjantinli süper star Lionel Messi kullanılabilir.

Her sene Konami'nin "Pro Evolution Soccer" ı ve Electronic Arts'ın "Fifa" serisi en iyi futbol oyunu olmak için kıyasıya mücadele ediyor. "Pro Evo" gerçekçi oyun deneyimi, Fifa ise daha iyi grafikleri ve tüm orijinal oyuncuları bünyesinde barındırması ile dikkatleri üzerine çekiyor.

İşte tam bu noktada Konami gelişme vaat ediyor. Konami'nin kullanılan lisanslarla ilgili sözünü tutup tutmayacağını zaman gösterecek. Oyunsal açıdan PES, 2009 serisinde de hiçbir kuşkuya yer bırakmıyor.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Fuar oldu mu olacak mı :S Olmuş sanırım...

bu oyuna hastayım ya

bu oyun ücretlimi olacak acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

Diablo efsanesi monitör dışına hiç bakmadan 12 saat oynama rekorum var diablo 2 de eğer üç bir an önce çıkarsa gerekirse yeni makina bile alırım ve bu sefer 24 saat aralıksız oynama rekorunu deniyeceğim Sabırsızlıkla bekliyorum.

Aion oyunu ücretlimi olacak acaba?

Arkadaşlar, oyunlar hakkında bilgi isteyenlere cevaptır. Oyun firmaları artık ermiş ve kendini insanlığa adamaya karar vermişler. Yüzlerce kişi oyunu yapacak, yeni programlar, bilgisayarlar, modellemeler yapılacak. Kiralar ödenecek, dağıtım ağı kurulacak. Testleri yapılacak ve bunların hepsi bedavaya olacak. Artık oyunlara para istemeyeceklermiş... :)))))))))))))

tarihimizin en müthiş oyunu tekrar gelior hazırlanın : )

bence bu far cry 2 daha süper bunumu alsam?

Benim bir sorum olacak.Neden chip dergisinde ve sitesinde FİFA serileri tanıtılmıyor.Bu olaydan iyi bir chip okuru ve iyi bir FİFA fanatiği olarak rahatsızım...

Diablo 3 utandırdın bizi sende blizzardı utandırda kendini toparlasın hemen bir D2 expansion yapsın bu rezillik daha başlamadan bitsin.

ortalık online oyun kaynıyo beleş de deyiller :D WOW aylık 12EURO istiyo bizzat ve şahsen boşvakit kaybı bu oyunlar diyorum . lıyorum.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir