Dev Türkçe portal internete elveda diyor!

İnternetin emektar portalı, iki gün sonra kapanacağını duyurdu! İşte şok duyuru ve kapanışın nedeni

  • Zeynel A. Öztürk

İnternet'in popüler Türkçe giriş sayfalarından Superonline.com, kapanacağını duyurdu. 1 Temmuz 2011'de gerçekleşecek kapanıştan, e-posta hizmetinden faydalanan kullanıcıların etkilenmeyeceği bildiriliyor.

Superonline, kapatılma nedenini şirketin iş planlarına ve vizyonuna bağlıyor. Sitede kapatılmanın düşük hit satısıyla ilgili olmadığı açıklanırken yeni bir portal açma düşüncesinin de olmadığı vurgulanıyor. Duyurunun detayları bu adreste bulunabilir.

Siteyi bugün ziyaret eden kullanıcılar, aşağıdaki uyarı ile karşılaştılar:

"Şirketimiz iş planları çerçevesinde 01.07.2011 itibariyle Türkiye'nin haber ve eğlence portalı superonline.com'u kapatma kararı aldık. superonline.com'dan e-posta hizmeti alan kullanıcılarımızın herhangi bir sorun yaşamayacaklarını veya bu durumdan olumsuz etkilenmeyeceklerini bildirmek isteriz."

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

hayatta okumadığım bir portal. benim gibi milyonlar olunca kapanacak tabii. her taraf haber sitesi kaynıyor

Turkcell acaba kendini ayakta tutabilecek mi?...

bu siteye giren varmıydı ki?

turkcell de umarı mböle bir kapanışla karşılanacak. turkcell.com.tr sitesindede. üzgünüz iflas ettik. kapanıyoruz demesini bekliyorum. superonline zaten bitti artık.

turkcell de umarı mböle bir kapanışla karşılanacak. turkcell.com.tr sitesindede. üzgünüz iflas ettik. kapanıyoruz demesini bekliyorum. superonline zaten bitti artık.

kapanan süper online değil onun wep portalı yanlış anlamayalım birde türcell e bu kin nefret niye anlayamıyorum

tabi eskiden superonline,e-kolay işte vızır vızır net falan vardı insanlar alıyodu 56k neti bitek bu sitelere giriyodu internetin i'sini bilmiyodu o zamanlar iyiydi şimdi yüzüne bakmazlar:D

Superonline'ni tanımayan bir kuşak tabiki kapatılmasınıda anlamayacaktır.

birde türcell e bu kin nefret niye anlayamıyorum

Sakın tekelci uygulamaların cezasını müşteriye çektirdiği için olmasın bende neden bazı kişiler kendi malı gibi sahiplenmiş Turkcell'i anlamıyorum Seni (Turkcell'i kendi malı gibi sahiplenen kişiler) daha çok kazıklıyor haberin yok sen bu şekil Turkcellime dokunma şeklinde devam edersen zaten kazığın boyutlarıda artarak devam edecektir

superonline Türkiyenin en köklü isp'dir, turknetle beraber. Az abonesi olmadım. Kapandığına üzüldüm ama turkcell'le birleşmesine sevindim. boylece fiber internet daha kısa zamanda yaygınlaşacaktır. Superonline bir zamanların tek devi elveda.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play