Blizzard Diablo III için çalışıyor

Dedikodular sona erdi, Blizzard Diablo III'ü resmi olarak duyurdu. İşte resimlerle yeni Diablo...

Yok edilebilir çevreler ve dev bir iblis

Yok edilebilir çevreler ve dev bir iblis

Barbarian sınıfının tanıtıldığı demoda dikkati çeken bir detay da artık sağlık ve mana için iksir biriktirmek yerine alındığı anda etki eden küreler toplayacak olmamız.

Demoda görülen bir başka yenilik yok edilebilir çevreler. Kırılabilen duvarlar ve üzerine düştüğü düşmanları öldüren çeşitli çevresel objeler, oyunun oynanışının daha da zenginleştiğinin işaretleri.

Düşmanlarımız da eskisine göre çok daha iri olacak. Demoda gösterilen Siegebreaker isimli dev iblis gerçekten de etkileyici.

Blizzard Diablo III için henüz bir çıkış tarihi vermiş değil. Ancak oyunun Starcraft II'den sonra piyasaya çıkacağı kesin gibi görünüyor. Bu arada şirketin henüz Starcraft II için de kesin bir çıkış tarihinden bahsetmediğini hatırlatalım...

Blizzard'ın Diablo III için hazırladığı resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

Blizzard ATI ile anlaşma yaptıkdan sonra böyle bir haber süper oldu gerçektende.

inanmıyorum ya bu oyun benim aşkım :=)

grafikler gözüme öyle pek şahane görünmedi ama daha oyun yapım aşamasında. karakter animasyonlarının düzgün olması önemli bence, bi video yayınlasalar yakın zamanda keşke

klasiklere saygı duymaklazım
diabloda bunlardan biri
blizzarddan kötü oyun çıkmaz arkadaşlar..

aman yarabbi
bu ne böyle yaw
salyalar şelale oldu akıyor.

Yaşasıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııın :D:D:D:D:D:D
İşte Beklediğim An.. Sitedeki GamePlay Videosu Oyunun Yeni Versiyonunun da Çok Güzel Olacağını ve Eskisini Aratmayacağını Gösteriyor.. Umarım Blizzard Bu Şaheseri Bozmaz..

"Blizzard ATI ile anlaşma yaptıkdan sonra böyle bir haber süper oldu gerçektende."

Blizzard ATI'yle anlaşma yapmadıki. Blizzard hiçbir zaman oyuncularını ayırmaz. Eğer böyle bir haber varsa (resmi olarak) bir link gösterde bizde öğrenelim.

yıllardır bekledgım an. gozlerım den yaslar geldı traıler ı ızlerken sanırım hıc bı oyunu bu kadar sewmedım...cok ozlemıstık.. starcraftII yıde duyurdu Blizzard aynı zamanda. sewenlere duyrulur :))

Diablo III ün çıkacağını öğrenince çok sevindim ama bir yandan da tırsmaya başladım, diablo 2'deki gibi sabaha kadar diablo oynama fikri tırstırdı :D

Defalarca oynadık... Her karakter ile defalarca bitirdik... Sırf yeniden oynamak için yok level 40'a kadar skill dağıtmayacam, yok şunsuz bitirecem, yok taş bulacam diye bahaneler bulduk... Blizzarddan ayrıldılar buna benzer oyunlar yaparlar mı diye bekledik.. Benzer oyunları oynadık, güzeldi, fakat aynı tadı alamadık..

Kurgusu, atmosferi ile bence gelmiş geçmiş en iyi oyundur. Çok geç kaldılar. Bence expansion packleri çoğaltsalar bile satardı. İnşallah oyunun tadını grafik kasacaz diye bozmazlar.

Çook merakla bekliyoruz.

Hadi bakalım...

bir oyun haberi insanı bu kadar mutlu edebilirmi
evet zamanında millet diablo3 duyuruldu diye 1 nisan şakası yapıyordu

işte buuuuuuuuuuuuuuuu!...

Bir oyun çıkmadan insanı bu kadar heycanlandırabilirmi ? Bence çok güzel olacak hehehhehe.

bu oyun tam bir klasik...
hala benim pcde diablo I ve II duruyor... oynarken ilk günkü zewki hala alıyorum...
ama bu diablo III bambaska bise artık zaman gecmiyor, cıksada oynasak tadını cıkara cıkara... piyasadaki aptal oyunlardan sıkıdık artık yok ko yok su yok bu....
Forever Diablo 3

oyun hayatımın ki 1984 lerde atari ve comodore larla başlamış bugünlere gelmiştir en güzel 2. oyunudur bu 3.sü gta dır. gtayla ps3 sayesinde buluştuk, eh bu da gelecek o da tamam. şimdi sıra mafia 2 de :) tüm zamanların en iyisinde :) bir adaya düşsen sorusunun ilk ikisidir bunlar (mafia 2 ve diablo 3) üçüncüsü farketmez bunlar olduktan sonra :)

bu oyun bir efsane kesinlikle

blizzard in yapimcilari insan olamazlar... ingame videosunu izlerken tuylerim diken diken oldu. inanilmaz...

blizzard in yapimcilari insan olamazlar... ingame videosunu izlerken tuylerim diken diken oldu. inanilmaz...

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Yok edilebilir çevreler ve dev bir iblis
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir