Diğer gezegenlerde hava nasıl? Böyle!

Yağan yağmur, yerlerin biraz çamurlanması sizi kızdırıyorsa; bir de diğer gezegenleri görün!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Diğer gezegenlerde hava nasıl? Böyle! Yağan yağmur, yerlerin biraz çamurlanması sizi kızdırıyorsa; bu haberimizi okuyun!

Sadece 6 saat içinde 500 santigrat dereceden 1200 dereceye yükselen sıcaklıklar, erimiş cam yağmuru ve 400 yıl süren kasırgalar. Birkaç dakika yağan yağmur evinize sızdığında veya hava gri gökyüzü "boğucu" gelmeye başladığında Dünya'daki hayatın kolay olduğunu hatırlamanız gerekiyor.

Life Noggin'in videosu, evrende diğer gezegenlerde hakim olan aşırı hava şartlarını ele alıyor. Videoyu izledikten sonra muhtemelen halimizden sürekli şikayet etmememiz gerektiğini hatırlayacak, gezegenimize daha iyi bakmamız gerektiğinin farkına varacağız. Umarız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Ortaaaaaaaaaaam cüpiterde havalar nasıl laa?A?A??A

Biktim bu servis saglayicilarin video istelerini engellemesinden. 3 saniye izlenip 15 saniye bekleten video VPN acinca isik hiziyla yukleniveriyor. Zaten dunyanin en kazik internet fiyatlarini veriyorlar. Ustelik hizmetlerinde de sahtekarlik yapiyorlar. Sikayet edebilecek bir yer bile yok. Karsina cikacak avukat ordusu ile ugrasmayi goze alamayacagini biliyorlar.

Videoya altyazı eklense daha iyi olurdu

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost