Digipartner İş Süreçlerini Hızlandıracak

Siemens Türkiye'den iş süreçlerini hızlandıracak mobil uygulama: Digipartner.

Digipartner iş süreçlerini hızlandıracak

Teknolojiye olan tutkusu ve köklü birikimi ile elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarında ülkemize değer katan Siemens Türkiye, değişen pazar koşulları ve dijital dönüşüm konularında partnerleriyle birlikte hareket ediyor. Bu iş birliklerini modern çağın gereksinimlerine cevap verecek şekilde düzenleyen Siemens Türkiye, Digipartner mobil uygulamasını hayata geçirmeye hazırlanıyor. Digipartner uygulaması sayesinde, Siemens Türkiye'nin partnerlerle olan iş süreçlerinin tamamı dijital bir sistemden yönetilebilecek.

Tüm iş süreçlerini kesintisiz izleme

Partnerlerle iletişim ağını çift yönlü geliştirecek olan Digipartner, yeni ve yalın satış süreçleri sayesinde zaman kullanımını efektif hale getirmekle kalmayacak; güncel stok takibi ve paylaşımı, etkin sipariş takibi, ihtiyaca uygun özelleştirilmiş eğitimler, aktif satış kampanyaları ve teknik ürün videoları ile partnerlerin kendi finansal performanslarını izlemeye olanak sağlayacak.

Süreçler dijitalleşiyor

Şirketlerin uçtan uca tüm iş süreçlerinin dijitalles¸tirmesini zorunluluk olarak gören Siemens Türkiye'nin Digipartner uygulaması ile 7/24 Siemens uzman personellerine ulaşarak kesintisiz olarak fikir alışverişinde bulunmak mümkün olacak. Hız, yalınlık ve güvenilirligˆi ön plana alan Digipartner, iOS ve Android entegrasyonu sayesinde her marka ve model akıllı telefon ve tablette kullanılabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play