Dijital dünyadaki futbol mücadelesi sürüyor

Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları, Yandex'in bu yazılımında yarışmaya devam ediyorlar!

Dijital dünyadaki futbol mücadelesi sürüyor

Geçtiğimiz hafta, Sevgililer Günü'nde açılan futbolaski.yandex.com.tr adresli web sitesinde Fenerbahçeli ve Galatasaraylı taraftarlar, takımlarına destek vermek amacıyla birbirleriyle mücadeleye tam gaz devam ediyor. Taraftarlar tarafından büyük ilgiyle karşılanan ve öne geçen takımın her an değişebildiği rekabet, gerek sosyal medya üzerinden, gerek kulaktan kulağa hızla yayılıyor. Takımlar nasıl kazanacak?

Kendileri için özel olarak, takımlarının temasında tasarlanan Turbo internet tarayıcısı Yandex.Browser'ı indirip bilgisayarlarına kuran FB ve GS taraftarları, tarayıcılarını internette gezinmek için ne kadar sık kullanırlarsa takımlarını da o oranda öne geçiriyorlar.

Devamı da geliyor...

14 Mart'ta sonuçlanacak olan yarışmanın ilk raundunun ardından ise yeni mücadeleler olması planlanıyor.

2012 sonbaharında ilk olarak Fenerbahçe ve Galatasaray spor kulüpleriyle imzaladığı özel işbirliği anlaşmaları sonucunda, her iki takımın da taraftarları için Yandex.Browser'ın özel temalı sürümlerini çıkartan Yandex, Futbol Aşkı adlı projeyi taraftarların futbol aşkına ithafen Sevgililer Günü'nde hayata geçirmişti. Yandex'in diğer futbol takımlarıyla da görüşmeleri devam ediyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

adamlara bak bizim ne kadar fanatik olduğumuzu biliyor aklınca bizi gaza getirip tarayıcıyı popüler yapmaya çalışıyor.

Dünya da yandex'e bakan tek insan yok Türkiye ile ilgilenen Türk çalışanları da var elbet. Yoksa elin adamı nerden bilecek. Mantıklı düşünün.

yandex denedim yavas begenmedim chrome bir numara vazgecmem hele firefox bes para etmez devamli cöken browser

ben kullanıyorum zaten chrom ve opera ile geliştirilen bir tarayıcı cok pratik sade ve süper hızlı zaten olumsuz konusan arkadaslar chrom u ilk çıktıgında da yadırgamadık mı ? :D deneyin bence gerçekten sağlam bi tarayıcı

o bu değil de, ortak kullanılan bilgisayarlarda bi cimbom tarayıcısı indirilir-kurulur, bi fener tarayısı indirilir-kurulur, günde 20 kere kaldır-kur yapılır artık :) .....

@22 Şub 2013 05:30 sadece galatasaray indirilir fener değil

peki ama bu uygulama ücretlimi bu ücretlimi indiriyoruz ?

@23 Şub 2013 21:44 ücretsiz indiriliyor canım ama ben indiremedim

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir