Dinazor adasına ücretsiz gezi!

Crytek, Back to Dinosaur Island 2 isimli sanal gerçeklik demosunu ücretsiz indirmeye açtı.

Dinazorlarla maceraya!

Crytek, Back to Dinosaur Island 2 isimli sanal gerçeklik demosunu ücretsiz indirmeye açtı. Bu demo ile istediğiniz her yerde CRYENGINE ve VR gözlüğünüzün gücünü deneyimleme şansınız olacak.

Back to Dinosaur Island 2, E3 2015'teki katılımcılardan büyük ilgi görmüş ve sadece belirli sektörel etkinliklerde oynanabilir olarak sunulmuştu. Fakat artık, isteyen tüm oyun severler bu VR deneyimini Steam'den indirerek heyecanı kendileri yaşayabilir. Demo'da oyuncular kendilerini ölümcül bir uçurumdan yukarı tırmanırken bulacaklar. Fakat bu tırmanış sırasında devasa uçan dinozorlar ve yukardan tepenize yağan taş ve toprak parçaları size rahat vermeyecek. Ufukta gözüken gizemli yer şekilleri ve büyüleyici manzaralar eşliğinde oyun sizi kendi gerçekliğine çekip sarmalayacak.

Crytek çalışanı, Sorumlu Yapımcı Elijah Freeman: "Back to Dinosaur Island 2'yi oynayan insanlardan aldığımız geri dönüşleri bizi oldukça cesaretlendirmiş durumda. Geliştirme safhasında öğrendiğimiz dersler mevcut VR projelerimize de yansımakta. Bu demo, sadece görsel özellikleri sergilemekle kalmıyor, ayrıca VR ortamının eşsiz gücünü gösteren etkileşimli unsurlar da barındırıyor. Bu deneyimi ücretsiz sunuyor ve mümkün olduğunca fazla oyuncunun bu yepyeni dünyaya adım atacağını umuyoruz." Back to Dinosaur Island 2, Rift SDK 0.8 ve sonrasına sahip herhangi bir VR gözlüğü ile oynanabilir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Aslında Crytek'in piyasaya çıkardığı Crysis gibi oyunları da sanal gerçekliğe uygun. Yani bunun gibi oyunlarda controlerları geliştirilerek piyasaya yeniden sürülmeli bence. Tabi oyuna yeni konu da yazabilirler. Ama ben açıkçası VR teknolojisiyle Crysis'i oynamak isterim. Elime okumu alıp uzaylı avlamak hoşuma gider doğrusu :) (Gerçek hayatta silaha karşıyım onuda belirteyim ;) :) )

Crytek oyunlarında orman ve tropikal iklim atmosferini devam etmelidir...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost