Bedava dizüstü başlangıç paketi 2011

Her dizüstü bilgisayarda mutlaka bulunması gereken en önemli bedava yazılımları sizin için seçtik!

İnternet : Her zaman online!

İnternet : Her zaman online!

NetSetMan
Eğer dizüstü bilgisayarınızla sık sık farklı kablosuz ağlara bağlanıyorsanız, NetSetman işinizi kolaylaştırıyor. Bu ücretsiz araç 5 farklı ağa kadar kaydediyor ve onlar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlıyor. Program her ağın IP adresi, alt ağ maskesi, ağ geçici gibi profil özelliklerini kaydediyor.

Tüm ayarların ekstra bir dosyada saklanması, güncellemelerde ve yedeklemelerde işinizi kolaylaştırıyor. Bu şekilde NetSetMan yeni bir dizüstü bilgisayar alsanız bile kolayca kuruluyor.

NetSetMan


Hotspot Shield
İnternet : Her zaman online!
WLAN hotspot'ları yolculuktayken internete bağlanmak için iyi yollardan birisi. Bu kablosuz internet ağlarının aynı zamanda bir de gölgede kalmış tarafı var: Çoğu zaman sizinle aynı ağa bağlananların kimler olduğunu bilmiyorsunuz.

"Hotspot Shield" ile siz güvenli taraftasınız. Bu ücretsiz yazılım bilgisayarınızı bir VPN tüneline sokuyor. Bu şekilde her internet bağlantısı güvenli kanallar üzerinden oluşuyor.

Hotspot Shield

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

jolicloud işletim sistemi ve internet yeter.eğer sadece bu programlar kurulacaksa.jolicloud ubuntu tabanlı chrome os benzeri internet işletim sistemidir.çok iyi vlc photoshop falanda var.

Sumo'yla birlikte yüklenmesi önerilen programları yükleyince Avira Malware uyarısı verdi.

çoğunu biliyordum yinede teşekkürler :)

LibreOffice kullanarak daha da acik bir openoffice deneyimi yasayabilirsiniz. Yakinda bir cok Linux dagitimi da OpenOffice yerine LibreOffice kullaniyor olacak. Pardus 2011, Ubuntu 11.04 gibi

AkkuLine Batterie Tool linkden bu programı indiremedim yardımcı olur musunuz?

yni dizistü aldım bazılarını bilsekte bakalım işe yarayacaklarmı

teşekkür ederim.

"Pro sürümü de bulunan programın, o sürümünde pil bittiğinde alarm özelliği bulunuyor." çok komik : )

PDF oluşturmak için doPDF de kullanılabilir aslında. Yine sisteme yazıcı olarak ekleniyor. Tamamen Türkçe ve gayet basit. Ücretsiz olmasına rağmen içerisinde reklam ya da benzeri şeyler de yok. Tavsiye ederim...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir