Bedava dizüstü başlangıç paketi 2011

Her dizüstü bilgisayarda mutlaka bulunması gereken en önemli bedava yazılımları sizin için seçtik!

Sistem: Notebook optimizasyonu!

Sistem: Notebook optimizasyonu!

CCleaner
Eğer sadece bir sistem programı yükleme seçeneğiniz olsaydı muhtemelen bir çok kullanıcı CCleaner'ı seçerdi. Bu yazılım bilgisayarın istediğiniz bölümünü analiz ediyor ve ihtiyaç olmayan ve kullanılmayan dosyaları sisteminizden ve anlamsız sistem kaynaklarından siliyor.

Programları kalıntı bırakmadan diskinizden silebilir, tarayıcı çerezlerini yok edebilir ve bunları yaparken kendi uyguladığınız filtreleri kullanabilirsiniz. Menü ayarlarından başlangıçta hangi işlemlerin yapılacağını ayarlayabilirsiniz.

CCleaner

SUMoSistem: Notebook optimizasyonu!

Güncellemeler ve yüklenen programlar dizüstü bilgisayarların olması gereken özellikleri arasında yer alıyor. Eğer her gün internette yeni güncellemeleri, en iyi araçları aramak istemiyorsanız, SUMo tam size göre bir yazılım. 3 MB boyutunda olan bu araç sisteminizi tarayarak, hangi programların yeni sürüme güncelleme veya yamalara ihtiyacı olduğunu söylüyor. Aynı zamanda bağlantı vererek en yeni sürümleri nereden yükleyebileceğinizi de gösteriyor. Eğer tüm sabit diskinizi aramak istemiyorsanız, sadece istediğiniz programı arama özelliğine de sahip. Bunun için sadece exe dosyasını programını üzerine sürüklemeniz yeterli.

SUMo

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

jolicloud işletim sistemi ve internet yeter.eğer sadece bu programlar kurulacaksa.jolicloud ubuntu tabanlı chrome os benzeri internet işletim sistemidir.çok iyi vlc photoshop falanda var.

Sumo'yla birlikte yüklenmesi önerilen programları yükleyince Avira Malware uyarısı verdi.

çoğunu biliyordum yinede teşekkürler :)

LibreOffice kullanarak daha da acik bir openoffice deneyimi yasayabilirsiniz. Yakinda bir cok Linux dagitimi da OpenOffice yerine LibreOffice kullaniyor olacak. Pardus 2011, Ubuntu 11.04 gibi

AkkuLine Batterie Tool linkden bu programı indiremedim yardımcı olur musunuz?

yni dizistü aldım bazılarını bilsekte bakalım işe yarayacaklarmı

teşekkür ederim.

"Pro sürümü de bulunan programın, o sürümünde pil bittiğinde alarm özelliği bulunuyor." çok komik : )

PDF oluşturmak için doPDF de kullanılabilir aslında. Yine sisteme yazıcı olarak ekleniyor. Tamamen Türkçe ve gayet basit. Ücretsiz olmasına rağmen içerisinde reklam ya da benzeri şeyler de yok. Tavsiye ederim...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir