Doğa Koleji, bir kez daha Bett Show'da!

Doğa Koleji, bir kez daha Avrupa'nınen büyük eğitim teknolojileri fuarı Bett Show'da!

Politika ve iş dünyasının katılımıyla gerçekleşti

Politika ve iş dünyasının katılımıyla gerçekleşti

Doğa Koleji, Global Youth Network işbirliği; politika ve iş dünyasının katılımıyla gerçekleşti...

Kurulduğu günden bu güne "yaparak ve yaşayarak öğrenmeyi'' sağlamak amacıyla spordan sanata, iş dünyasından yabancı dile eğitimin her alanında inovasyonu gerçekleştiren Doğa Koleji, kar amacı gütmeyen yeni organizasyonu Global Youth Network'u Londra Home House'da gerçekleştirilen, politika ve iş dünyasından önemli kişi ve kurumların katıldığı buluşmada tanıttı. 650 üyesi olan Global Youth Network, 14-20 yaş arası gençlerin geleceğin girişimcileri ve liderleri olmasını amaçlayan ve destekleyen bir kuruluş. Global Youth Network işbirliğiyle düzenlenen özel geceye Hammersmith ve Fulham Belediye Meclisi Üyesi Frances Stainton, Prens Mohsin Ali Khan, İskoçya Kraliyet Bankası Direktörü Heather Melville, Lord Qurban Hussain, Hammersmith ve Fulham Eski Belediye Başkanı Belinda Donovan, Avrupa Ticari Bankası Başkanı Ashraf Nadeem, Amerika Birleşik Devletleri Birinci Sekreteri Jonathan R.  Peccia ve Microsoft ve Royal Bank CEO'ları gibi pek çok önemli isim katıldı.

Bu özel gecenin açılış konuşmasını yapan British Institute of Technology ve E-commerce CEO'su Dr. Muhammad Farmer "The British Institute of Technology and E-commerce olarak Doğa Koleji ile işbirliği yapmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek isterim. Teknoloji hayatımızın en önemli unsurlarından biri ve Doğa Koleji bunu çok doğru bir şekilde hayata uyguluyor. t-MBA Digital gibi yeni eğitim uygulamalarını görmek mutluluk verici. Bunun gibi inovatif uygulamalarla Digital dünyaya yön vereceğimize inanıyorum. Ayrıca Uğur Gazanker'i tebrik ediyorum ve beni bu özel geceye davet ettiği için teşekkür ediyorum" şeklinde görüşlerini belirtti.

Gecenin önemli konuklarından İngiltere'de Eğitim Bakanlığı görevini yürütmüş olan Ralph Tabbarer görüşlerini "Eğitim, dünyanın sağlık sektöründen sonra en büyük ikinci sektörü ve bu sektör içerisinde bir Türk grubu olan Doğa Koleji, kısa zaman içerisinde hem bünyelerine ekledikleri kampüsler hem de eğitim dünyasına getirdikleri yeniliklerle önemli bir yer edindiler" şeklinde belirtirken, Hammersmith ve Fulham Belediye Meclisi Üyesi Frances Stainton ise "Bu akşam burada yer almak ve Doğa Koleji'ni tanımış olmak benim için büyük bir onur. Bu kadar büyük ve başarılı bir okul zincirine sahip olmak bir CEO için gurur verici olmalı. Bugün genç bir Doğa Koleji öğrencisiyle tanıştım ve bu kadar başarılı bir gençle tanışmak beni çok mutlu etti. Kendisi t-MBA dersleri konusunda çok azimli ve bana ileride Cambridge Üniversitesi'nde okumayı hayal ettiğini belirtti. Umarım bu genç öğrencinin dileği gerçek olur." diyerek Doğa Koleji CEO'su Uğur Gazanker'e tebriklerini iletti.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
3
Politika ve iş dünyasının katılımıyla gerçekleşti
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir