Donanımı en iyi 18 cep!

Mobil işletim sistemini ve arayüzü bir kenara bırakıp, en iyi donanıma sahip cepleri seçtik!

  • Zeynel A. Öztürk
Donanımı en iyi 18 cep!

Ceplerin uygulama mağazalarını, kullanıcı arayüzünü ve işletim sistemini bir kenara bırakıp sadece donanımı yakından incelersek ne olur? Ceplerdeki yazılımlar, bize aralarından zevkimize uyanı seçebileceğimiz kadar iyiler. Biz de bu makalemizde en iyi donanıma sahip 18 cebi seçtik.

Cep telefonlarını test ederken mobil işletim sistemi, uygulamaların kalitesi ve sunulan uygulama yelpazesi, önemli bir rol oynuyor. Ancak akıllı cep satın alırken son kararımızda en etkili faktör, genellikle telefonun donanımı.

En iyi donanıma sahip 18 cep, galerimizde!

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

Bence en az güç tüketen düşük işlemci, çekirdek ve Ram'le en iyi iş çıkaranları, donmayan, takılmayan, yavaşlamayanları seçin. Karşınıza sadece Windows Phone ve iOS'li cihazlar çıkacaktır...

tamam herkese hitap etmeyebilir ama note 2 yi s3 ün donanım olarak arkasına koymak mantıktan uzak...

En iyisi asus apple htc sony samsung nokia

Galaxy s3 ün donanimi note 2 den daha mi iyi?

@17 Tem 2013 07:48 kesinlikle daha iyi tartışilmaz bile

iPhone'ların donanımı kağıt üstünde çok parlak görünmeyebilir ama androidle çalışam bir cihazı ikiye katlar akıcılık ve kullanım bakımından.androidli cihaz isterse 3 GHz işlemciye,4 GB RAM'e sahip olsun ama iOS'un kalitesine asla ulaşamayacak.

birinci belli

Milletin S4 ile derdi ne kardeşimmmm.... Anladık dünyanın en iyi telefonu, senin elinde olan telefon..... Bi bitmediniz... Sürekli plastik, naylon... Hayatındaki plastikleri tüm çıkar, bakalım binecek bir araban olacak mı, ya da ev eşyasından kaç tanesi evinde kalabilecek... Dene ve kendin gör. Görende dünyada başka madde kullanmıyor zanneder böylelerini...

@17 Tem 2013 16:35 adını bob marley koymuşsun ama felsefesini anlayamamışsın. mesele plastik düşmanlığı değil. en üst seviye olarak piyasaya çıktı s4 ve 2000 tl fiyatla çıktı. telefonu eline alıyosun o nokia nın iğrenç plastik kasaları gibi birşey var elinde zerafet yok tasarım yok kalite yok. sadece plastik. ama bir de htc one ı alıyosun o alüminyum soğukluğu bile farklı hissettiriyor. burada itiraz edilen en üst seviye telefonun dahi komple plastik olması ben şimdi çıkıp s3 mini neden plastik diyemem çünkü sınıfı belli fiyatı belli ama en üst seviye telefonda insanlar biraz tasarım, biraz malzeme bekler.

Nexus 4 aldım, iyi ekran ve hız var ama iphone'un uygulamalarına yaklaşamaz

@17 Tem 2013 20:07 Neden aldın ozaman

valla kusura bakmayın ama donanımda da işletim sisteminde de Apple ezer geçer abi.

@18 Tem 2013 21:45 apple ios den kazanıyor yoksa donanım ona keza

AHAHHAHAH bu nasıl bir liste NEXUS 4 yok

nexus 4 listeye almayarak hangi mantığa hizmet etmeyi düşündünüz?

herşeyi portlayanlar, iosu neden mesela bi nexusa portlamayı denemezler ki?

Bb q10 en iyi ceplerdendir

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play