Dönen kameralı Oppo N3 göründü!

Hem önde hem arkada kamerası olan cepleri unutun! Bu yeni telefon, çok farklı bir seçenek sunuyor...

Dönen kameralı Oppo N3 göründü!
Çin'den ilginç bir telefon daha yolda

Oppo N3'ün yeni internete sızan basın materyalleri, firmanın dönebilen kameraları yabana atmadığını gösteriyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi selfie'lere odaklanan telefon, ilk kez Oppo'nun Facebook sayfasında ortaya çıkmıştı. Yeni sızan görüntü ise Oppo N3'ün tasarımının sır perdesini tamamen kaldırıyor. Cihazın üzerinde bulunan dönebilen silindir kamera, ana kamerayla hem normal fotoğraflar, hem de selfie'ler çekebilmenize olanak tanıyor. Üstelik bu sırada çift LED flaş'tan da mahrum kalmıyorsunuz.

N3'ün ekran çözünürlüğü, işlemcisi ve diğer detayları ise henüz bilinmiyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

En iyi telefon tasarımlarından birisi, gibi. İnce bir gövdesi olursa, kamera kısmı hakkında sıkıntı çıkmaz. Ha, ama kalınsa, orasını bilemem. Bir de şöyle düşünün: Samsung ve LG gibi telefon üreticileri Selfie'ye odaklanan kameraları olan telefonlar üretiyorlar. Ama bu telefonların arka kameralarında kalite sorunu oluyor. Bu telefonun tasarımına göre kamera öne - arkaya çevrilebileceğinden, hem ön kamera işlevi, hem de arka kamera işlevi görecektir; Yani iki kameranın parası, tek kamera parasına düşüyor. Yani tüm selfie, melfie telefonlarını çöp yapar bu telefon.

Guzel bir kapakli telefon ciksada alsak

Oppo N1 zaten dönen kameralı *yeni birşey değil.

Bir tane daha telefon vardı böyle kamerası dönen. O da Oppo nundu sanırım.

Farkli tasarim ama o silindirik kisim biraz kaba

Boyle saçma tasarımları samsung dan beklerdim

@24 Eyl 2014 23:29 Samsung D410İ araştırmanızı öneririm. Bu arada benim zamanında en beğendiğim kamera tasarımına sahip telefondu !

kamera sabit gövde dönüyor.

Tamamen saçmalık.

Böyle Blue telefon vardı eskiden, modelini hatırlayamadım.

Az daha benim projemi çalmışlar diyecektim ama, benim fikrime yaklaşamamışlar bile :) benimkinde tek kamera var hemde böyle açılır olmasına gerek yok...bildiğiniz dümdüz incecik dokunmatik ekran...ve tek bir kamera, hareketsiz, öne arkaya dönüş gibi arıza yuvası sistem değil. Flash tek, hem ön hem arka aynı flash. Üstelik kameraya da istenirse optik zoom eklenebilir. 2x-3x falan değil 12x-30x gibi değerlere ulaşılabilir. Dalga geçtiğimi sanmayın. Tüm bunlar 7-8 mm kalınlığın içine çıkıntısız olarak tasarladım. Ama ne yapacağımı bilmiyorum.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir