Dört Safari güvenlik açığı kapandı

Apple, web tarayıcısı Safari'nin Windows sürümündeki farklı güvenlik açıklarını kapattı...

Dört Safari güvenlik açığı kapandı
Yamandı: Apple dört güvenlik açığını kapattı.

Apple, internet tarayıcısının Windows sürümünün dört güvenlik açığını kapattı.

Safari, Internet Explorer'ın bazı ayarları altında indirilen dosyaları otomatik olarak, izin almaksızın çalıştırmaya başlıyordu. Bu ve bunun gibi farklı üç problem daha Apple tarafından tarayıcının yeni sürümü ile yamandı.

Download: Safari 3.1.2

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

safari bendede kurulu vaziyette.
daha doğrusu yeni tanıştım, ve tanışmaktayım. (3.1.1)
peki son çıkan yamalı versiyonunu (3.1.2) tekrarmı indirip yükleyeceğim, yoksa güncellemesi var deyip safari bu eklentiyi kendisimi kuracak (mozilla firefox'taki gibi)

Programı yeniden indirip kurmanıza gerek yok. Başlat > Progralar menüsünden Apple Software Update i çalıştırmanız yeterli. ayrıca ingilizce olmasını ve mac tarzı arayüzünü sorun etmeyecek herkezin mutlaka denemesi gerken bir tarayıcı. özellikle sayfaları görüntüleme hızı çok etkileyici.

opera gibi kullanışlı ve türkçe olsaydı benim varsayılan tarayıcım olabilirdi.
ben bir zamanlar flockta kullandım onda eklenti ve tema desteği yoktu ingilizceydi ingilizce olmasını ve eklenti ve tema desteği olmamasını sorun etmedim safariyi geliştirmeleri ve türkçeleştirmeleri lazım.

Her internet kulanıcısı kendi ihtiyaçları ve zevki dogrultusunda bir tarıyıcı kulanır. Benim seçimim windows versiyonu çıktıgından beri safariden tana oldu iyi ki varsın safari..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir