Dosyaları kaybetmeye son!

Yanlışlıkla silinen dosyalar, durup dururken uçan veriler... Bu araçlarla hepsini kurtarabilirsiniz.

  • Umut Ulu

Her kullanıcının başına gelebilecek sorunlardan biri dosyaların istem dışı olarak silinmesidir. Eğer doğru programları kullanırsanız bu sizin için sorun olmayacaktır.

Sildiğiniz dosyaları geri getirmek için Recuva imdadınıza yetişiyor. Sabit diskinizi tarıyor ve hangi dosyanın geri gelmesi gerektiğini size soruyor. Hasar görmüş, çizilmiş CD'ler içinse imdadınıza "Unstoppable Copier" yetişiyor. Bu şekilde dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar da değil. Özel yedekleme araçlarından uzman kurtarma yazılımlarına kadar daha pek çok yardımcıyı galerimizde bulacaksınız. Tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Recuva ismini hep duyuyorum.Ancak bir de bu dosyaları kurtardıktan sonra nasıl eski haline getireceğimizi ya da eski yerlerine koyacağımızı da bir makaleyle anltırsanız sevinirim.

Recuva çok güzel , basit , pratik üstelik ücretsiz.Daha önce sildiğim bir çok dosyayı geri getirebildim.Ayrıca kuzenim yanlışlıkla flash bellekten sildiği onlarca önemli fotoğrafını anında bu programla geri getirebildi.Gerçekten çok işe yarayıcı bir program.

bende kullandım ancak sadece üzerine çizilmeyen dosyaları kurtarabiliyor.örneğin en son çektiğiniz fotoları kurtarabilirsiniz.denemeye değer.

uzun zamandır kullanıyorum fakat bundan daha etkılı geridönusum programları var.
ayrıca laptota gayet ıyı calısırken masaüstunde bazen dosyaları bulamıyor

ben recuvadan memnunum hatta bu sayede bir doktorun dosyalarını kurtardım ve ekstra 500 tl kazandım.. recuva iyi tavsiye derim

bence kendi alanında iyi bir program değil.

Çok başarılı ve mükemmele yakın bir program gerçekten tebrikler recuva ekibine.

Sen de yorum yaz