Download tutkunlarına müjde!

Bir şeyler download etmeden geçen zamana acıyanlardan mısınız? O zaman bu haber sizi sevindirecek...

Download tutkunlarına müjde!

Burak Öztürk

Her ne kadar yetkililer telif hakkını korumak için çeşitli yöntemler denese de, Torrent dünyası büyemeye devam ediyor. TorrentFreak'in haberine göre uTorrent geliştiricileri, en popüler sistemleri olan BitTorrent'in Android sürümünü geliştirmeye başlamışlar bile. Bu uygulama düşündüğünüz gibi bilgisayarınızdaki torrentleri uzaktan kontrol etmeye değil, gerçek anlamlı bir torrent indirme deneyimi sunmaya yarayacak.

Bu haber Android kullanıcıları için sevindirici olsa da, iOS kullanıcıları için bir o kadar üzücü. Çünkü Telif haklarını korumak için elinden geleni ardına koymayan Apple, böyle bir uygulama yapılsa bile AppStore'a kabul etmeyecektir. İşte bu yüzden, iOS kullanıcıları hiçbir zaman böyle bir uygluma kullanamayacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

iyiki androidim var

appstoe istediği kadar izin vermesin jailberak var Installous forever :)

jailbreak bilgisi olarak yazılınca durum biraz değişiyor eğer ios cihazınız jailbreakli ise itransmission adlı programla (cydia üzerinden inidirlerek program) gayet torrent magnet leri indirebiliyorsunuz sorunsuz şekilde... illa bittorent yada utorrent çi iseniz durum farklı...

tabi ki iphonenunuz kırık olmazsa

jbli telefonlar için çıkartabilirler aslında

aslında android markette adownloader adında çok başarılı bir torrent programı var. aylardır kullanıyorum. güzel olan kısmı torrent aramalarını da program içinden yapabiiliyor olmak. bunda da öyle olur umarım.

Arkadaşlar sakın ve sakın Bittorent kullanmayıj telif hakları bulunmakta ve türkiyede telif hakları cezaları başladı haberiniz olsun ona göre bu programları kullanın şimdilik sadece alman müzik ve filmlerinde telif hakkı isteniyor bilgilerinize.... Cezalarda yükse +18 filmlerdedahil ...

Apple, paranla rezilme sanatı!

asus bile surucu indirmek icin torent destegide veriyor, kendini asmis torent gecen tv projesimi vardi ne

Ya androidciler işte ben bu yüzden bu işletim sistemini seviyorum. teşekkürlerrr

Sen de yorum yaz