Dropbox, Mailbox'u bünyesine kattı!

Sevilen iOS e-mail uygulaması, Dropbox'ın desteğiyle daha da büyümeyi hedefliyor!

  • Ender Duman
Dropbox, Mailbox'u bünyesine kattı!

Son günlerin popüler iOS e-mail uygulaması Mailbox, tüm dünyada 100 milyon kullanıcıya sahip olan Dropbox bünyesine katılıyor. Günde yaklaşık 60 milyon e-mail işleyen Mailbox'ı yaratan ekip, Dropbox'ın sahip olduğu birikim, deneyim ve mali imkânların, daha da büyümelerinde faydalı olacağını söylüyor: "Bizim gibi düşünen donanımlı insanların desteğini alarak büyümemiz gerekiyor. Dropbox ekibi, kusursuz çalışan harika araçlar geliştirmiş son derece yetenekli insanlardan oluşuyor. Hizmetleri ölçeklendirme ve kullanıcı verilerini yönetme konusunda deneyimli olduklarını da unutmamak gerek. Kısacası Dropbox, tam aradığımız firma."

Şu aşamada Mailbox'ın Dropbox elinde nasıl bir değişim geçireceğini bilemiyoruz: uygulama bağımsız bir şekilde (ama Dropbox desteğini arkasına alarak) yoluna devam mı edecek yoksa bir şekilde Dropbox hizmetlerine mi dâhil edilecek, henüz belli değil. Biz de Dropbox hizmetlerinden yoğun bir şekilde faydalandığımız için gelişmeleri takip edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

mailboxu kullanana kadar yil gececek, 1 ay once indirdim uygulamayi hala onumde 250.000 kisi var, ustelik sadece gmail destekliyor suan,

@18 Mar 2013 14:28 ben kullanıyorum 10 numara yapmışlar

İnşaallah kötü birşey olmaz; çünkü mailbox bütün mail istemcilerinin olması gereken hal.

Sen de yorum yaz