Dropbox'ta bedava 1 GB alan...

Dropbox hesabınıza bedavadan boş alan eklemek istiyorsanız, bu ipucunu kaçırmayın!

  • Levent Öztürk
Dropbox'tan Mailbox'a 1 GB bedava alan!

İnternet, hayatımıza girdiği andan itibaren pek çok faydalı öğeyi de yanında getirdi. En başta basit iletişim, bilgiye kolay ulaşım gibi özellikleri ile hayatımızda yer edinen internet, zaman içerisinde, sınırlı olan bilgisayar hafızamızı da genişletti. Bunu ise internet üzerinden depolama siteleri ile başardı.

Paylaşım sitelerine benzer ancak daha özel olan depolama siteleri, özellikle akıllı telefonların, hayatımızın her anına interneti getirmeleri ile beraber daha büyük bir önem kazandılar. Tabii ki bu durum depolama sitelerinin sayısındaki artışı da beraberinde getirdi. Ve her alanda olduğu gibi internette de sayı artışı rekabet ortamı demek. Bu rekabet ortamını takip eden durum ise sitelerin başlattığı kampanyalar oldu. Bu kampanyaların bir örneği ise, hızla devleşmekte olan Dropbox'tan geldi.

iOS üzerinde Mailbox uygulamasını kullananlar, artık Dropbox üzerinde 1GB bedava alan kazanıyorlar. Üstelik bunun için yapmaları gereken işlem çok basit: iOS üzerindeki Mailbox hesabına Dropbox hesabınızı bağlamanız size bedava 1 GB alan kazandırmak için yeterli.

Bu işlem ise çok kısa zamanınızı alıyor. Bağlama işlemini yapmak için izlemeniz gereken yol, iOS üzerindeki Mailbox uygulamasının "Ayarlar" bölümünden "Dropbox"ı seçerek hesap bilgilerini girmeniz. Bu işlemi tamamladığınız anda size sunulan ekstra alan aktif olacak.

Ancak hesabınızı daha önce Mailbox'a bağladıysanız birkaç saniye daha fazla harcamanız gerekebilir. Eğer ekstra alanınız kampanya ile beraber aktif olmamış ise hesaplarınızın bağını iptal edip tekrar bağlamanız gerekiyor. Bu birkaç saniyelik işlem 1 GB alandan daha değerli olmasa gerek?

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Android için yok Başlıkda İos için diye belirtmeniz gerekiyordu !!!

İOS u olamayanlara yok mu 1 gb alan

samsung galaxy kullanıcılarına dropbox 50 gb veriyor ios a 1 gb dalgamı geçiyorlar

böylece dropbox sizin hesabınızı izleyebiliyor, 1 gb için değmez

Android varsa nasıl yapıcaz?

bağlayın 32lik flashı istediğinizi internetsiz yükleyin. 1 gb alan için ne uğraştırıyorlar. Bulut depolama resim video yedekleme için değildir. Hele değerli verileriniz için hiç güvenmeyin.

Başlığı değiştirseydiniz android kullanıcılarına zaman kaybettirmezdiniz.

mega daha güvenli ve 50Gb bedava

Androitte de dropbox var mars...

1gb kimim isine yarar

Bir başka büyük depolama şirketi olan box xperia ve iphone kullanıcılarına 50 gb depolama alanı veriyor diğerlerine ise programı ise mükemmel

Sen de yorum yaz